У більшості будівель і споруд через не утеплені горизонтальні поверхні: стелі, даху чи перекриття відбуваються серйозні втрати тепла, що загрожують, не тільки великими рахунками за газ чи електроенергію, але й більш глобальними проблемами для здоровя мешканців таких будинків, і ведуть навіть до руйнації деяких конструкцій. Тепло за своїми фізичними властивостями піднімається вгору, і бетонні плити чи монолітне перекриття з бетону чи саману, через нульові теплоізоляційні властивост, йому не чинять ніякого опору.

 

Тому саме там, тепловтрати досягають 40%, - щоб зробити будинок більш комфортним, та ізолювати його від холодного зимою, чи спекотного влітку вуличного повітря, потрібно виконати утеплення усіх горизонтальних конструкцій такого будинку. Теплоізоляційні роботи дозволять зменшити втрати тепла, та рахунків на енергоносії, допоможуть збільшити температуру всередині будинку, та покращити комфорт та захищеність його мешканців.

Перед початком робіт потрібно вибрати правильну технологію утеплення та якісні теплоізолюючі матеріали. Різні види відомих утеплювачів мають різні властивості, якість і різну довговічність. Однак у них кілька загальних недоліків, про які потрібно знати.

По-перше, після монтажу залишаться стики між рулонами, плитами чи листами, які необхідно ретельно закрити та ущільнити.

По-друге, через наявність кріплень будуть утворюватися містки холоду.

По-третє, після завершення теплоізоляційних робіт потрібно буде виконати додаткову паро-і гідроізоляцію.

Чи існує утеплювач для даху, мансарди, стелі, який позбавлений цих недоліків?

Так, такий матеріал давно існує. Це пінополіуретан, - який багато років використовують по всьому світу в Європі і США, Китаї і Азії, Скандинаві і Україні. З його допомогою можна виконати теплоізоляцію будь-яких будівель чи споруд, - екологічно, якісно швидко,- і отримати гарантію, у інших утеплювачів гарантія діє тільки до "...кінця базару", або до "...порогу магазину", у Пінополіуретану термін експлуатації понад 50 років, якщо ви замовіите утеплення у нас то отримаєте гарантію 25 років. Ще один велий плюс - не потрібно витрачатися та додатково платити за привіз, монтаж такого утеплення чи додлаткові шари гідро-і пароізоляції.

Пінополіуретан - це сучасний екологічний матеріал з широкими можливостями, піну ППУ можна напилювати на всі відомі конструктивні матеріали, - бетон, цеглу, метал, дерево, плівки чи навіть скло, він наноситься на поверхні будь-якою форми чи конфігурації. З його допомогою можна виконати утеплення стелі в будинку, зі сторони горища,- піна настільки тверда, що по ній можна ходити і продовжувати використовувати приміщення горища за своїм призначенням, зупинивши при цьому тепловтрати на рівні не менше 40%. Якщо порівняти ефективність утеплення стелі, чи перекриття, - з утепленням та оздобленням стін фасаду, то ефект буде в 6 разів краще і дешевше.

Наприклад:

Утеплення стелі площею 100 метрів квадратних, товщиною 4 см ППУ 40 (замінює 18 см пінопласту чи вати) буде коштувати: 26 тис гривень, при економії тепловтрат 40%

Утеплення 250 метрів квадратних фасадних стін в тому ж будинку товщинрою 3 см ППУ 40 (замінює 12 см пінопласту чи вати) буде коштувати 52 тис гривень + оздоблення фасаду ще мінімум 20 тис, а економія тепло втрат складе всього 20%. Отже, 1 варіант = 26 тис і 40% ефективність, 2 варіант 72 тис і ефективність тільки 20%.

Як видно, при обмежених ресурсах на утеплення всього будинку, спочатку доцільно утеплити горизонтальні конструкції дому: мансард, дах, стелю чи перекриття.

Як утеплити стелю?

 Найкраще виконати напилення пінополіуретану на цю поверхню, ззовні зверху вниз на перекриття чи зсередини знизу вверх на стелю. Для утеплення піною ППУ потрібні спеціальні матеріали та обладнання, яке працює під високим тиском. Наші фахівці можуть провести утеплення пінополіуретаном у вашому будинку, забезпечивши відмінний результат всього за один робочий день. Теплоізоляція стелі проводиться в кілька етапів: підготовка (здійснюється замовником), - треба поверхню підлоги на горищі знепилити, прибрати речі, в один бік горища, після утеплення першої половини горища, перенести речі вже на утеплену поверхню перекриття, (пінополіуретан застигає за 30 секунд) - і потім провести утеплення другої половини горища..

 В середньому товщина утеплювача може становити 3-5 см. Після застигання утворюється безшовне монолітне покриття, яке не дає холодному повітрю проникнути в приміщення, а теплому вийти на вулицю. Така технологія утеплення стелі визнана дуже прогресивною, та ефективною. Вона дозволяє за кілька годин виконати теплоізоляцію на великій площі, і при найменших затратах ефективно утеплити горизонтальні конструкції через які втрачається дуже багато оплаченого комфорту.
Термін експлуатації такого покриття становить 50 років, при цьому за весь час властивості утеплювача не змінюються. 

Утепліть стелю піною, - інвестуйте у Ваш комфорт!