Як зробити гідроізоляцію та утеплення за один підхід, без демонтажу старого руберойду? Стара плоска покрівля чи тераса, завжди створює масу проблем з протіканнями, конденсацією у кутах експлуатованого під нею приміщення, чи шаленими тепловтратами, які неможливо вирішити одним махом. Через прорахунки чи застосування неякісних теплоізоляційних та гідроізоляційних матеріалів, поверхня тераси чи покрівлі постійно тече, тому її мешканці постійно ремонтують, з року в рік, витрачаючи на це нерви, гроші і час.

 Чи можна вирішити проблему раз і назавжди? Можна, якщо ви проведете теплоізоляцію та гідроізоляції покрівлі технологією безшовного напилення жорстким пінополіуретаном.

Пінополіуртан сучасний ізоляційний матеріал, що ідеально підходить і для утеплення, і для герметизації та гідроізоляції, зовнішньої поверхні старого плоского даху чи тераси навіть без демонтажу старих рулонних бітумних матеріалів. Застосовується пінополіуретан різної щільності та товщини, яка підбирається індивідуально, для кожного обєкту, враховуючи побажання та можливості замовників для: житлових будинків, промислових та сільськогосподарських будівель, виробничих, складських споруд. З його допомогою можна не тільки відремонтувати дах, але і утеплити його, позбавивши будинок великих тепловтрат та уникнувши випадання конденсату під гідроізоляційним шаром та безпосередньо у товщі бетонного перекриття. Всі без вийнятку будівлі "радянської доби" збудовані з недостатньою теплоізоляцією міеральною чи скловатою, яка давно відслужила весь термін служби і потребують обовязкового утеплення, інакше конденсат буде постійно дошкуляти мешканцям верхїні поверхів, протікангням та руйнацією. Без достатнього утеплення на роботи з гідроізоляції не може бути надана гарантія, тому що конденсат, що весною випав під гідроізоляційним пирогом у точці роси, з потеплінням буде, вириватися  у вигляді пари назовні, руйнуючи при цьому цілісність гідроізоляційного покриття. Для виводу надлишкової пари, наші спецілісти монтують спеціальні пристрої, - аератори, через які пара що накопичується під старим бітумним гідроізоляційним шаром, випускається назовні, це дає можливість "осушити" від конденсату, що накопичився за роки,  всю конструкцію перекриття, будт то бетонні панелі, чи мінвата, чи шлак, - без демонтажу старого гідроізоляційного покриття. Ви заощадите не тільки час, але й гроші.

Як правильно підготувати новий плоский дах чи терасу, для утеплення та гідроізоляції за технлогією безшовного напилення пінополіуретану?

Для теплоізоляції та гідроізоляції плоского даху чи терраси при будівництві, для початку треба правильно підготувати ухили плоского даху, щоб вода стікала по його поверхнях до зливових воронок. Зливові воронки монтуються, як правило, діаметром 100 мм, в місцях і у кількості, що спроектовані архітекторами, для кожного плоского даху чи тераси окремо. Ухили нової покрівлі чи терраси за ДСТУ мають бути 2-10%, але щоб вода не затримувалася на ухилах, на практиці вони робляться 5-7%. Після монтажу плит перекриття чи заливки монолітного перекриття, облаштовують ухили з полістиролбетону чи за старою технологією піску або шлаку, на ці ухили заливається бетонна стяжка. Теплоізоляція та гідроізоляція напилюється пінополіуретаном щільністю 60 кг/м.куб товщиною 50 мм (аналог 25 см пінопласту по утепленню) така товщина дасть мінімально необхідне утеплення, по всій поверхні плоского даху чи терраси, від парапету до парапету, піднімаючись на вертикальні конструкції плоского даху (парапети, димарі, вентиляційні шахти чи інші інженерні споруди) на висоту снігового покриву 40-70 см, запінюючи всі стики, щілини, примикання.

Пінополіуретан відмінне рішення для утеплення чи гідроізоляції плоского даху і тераси, він працює при температурах від +150 до -80 С, не боїться вітру, дощу чи граду, але його обовязково треба захищати від сонця, оскільки ультрафіолетове проміння, з часом руйнує верхній шар пінополіуретану. Якщо ваш дах чи терраса, будуть використані, як зона відпочинку, спортивний майданчик, чи грядка для вирощування овочів, то прямо на пінополіуретан засипають грунт, колотий камінь різної фракції чи монтують плитку керамічну чи тротуарну, то додаткового захисту ппу не потребує. Але якщо вам не підходять такі варіанти, то захист верхнього шару пінополіуретану можна провести, будь-якою фарбою, мастикою чи іншим ультрафіолетостійким матеріалом.

Скористайтеся послугами нашої компанії, консультацію наших спеціалістів ви можете отримати БЕЗКОШТОВНО, надішліть любим зручним способом фото вашої покрівлі чи тераси, розкажіть про проблеми які намагаєтеся вирішити, і вони нададуть консультацію, щодо варіантів та вартості проведення таких робіт. Замовте роботи з напилення ППУ, ми працюємо з підприємствами, організаціями, фізичними особами чи ОСББ.