Утеплення пінополіуретаном ППУ з гарантією - Працюємо по всій Україні

ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ РЕКОМЕНДОВАНО:

Жорстка піна ППУ широко використовується у всіх областях будівельної індустрії, промисловому виробництві, сільському господарстві у переробній та харчовій промисловості. Серед основних сфер застосування ППУ в будівництві варто виділити ізоляцію сховищ, холодильних і морозильних камер, утеплення житлових будинків і споруд, теплоізоляцію промислових, складських і адміністративних приміщень, теплоізоляцію виробничого обладнання, резервуарів, цистерн, сховищ для збереження рідин, а ще в безшовному утепленні багатьох конструкцій, різних форм, та конфігурацій, виготовлених з металу, бетону, дерева, цегли, полімерів і пластмас. Сьогодні жорсткі пінополіуретани є одними з найбільш поширених теплоізоляційних, конструктивних будівельних матеріалів. Ці легкі, але достатньо міцні пінопласти володіють дуже низькою теплопровідністю, малою паропроникністю, високою адгезією до бетону, паперу, металу, дерева, штукатурки, цегли, скла і багатоьх інших матеріалів. Саме: великий експлуатаційний термін пінополіуретану, робить надзвичайно вигідним утеплювачем, якщо порівнювати технології утеплення різних утеплювачів, то на користь жорсткої піни:

  • довговічність,
  • швидкість нанесення,
  • екологічність,
  • пожежна безпека,
  • паропроникність,
  • високі звукоізоляційні властивості,
  • низький рівень водопоглинання,
  • відсутність додаткових комплектуючих чи затрат на доставку і монтаж,
  • додатково у подарунок замовник отримує герметичність що ддодає ще 25% збереження тепла

 

 Модульні, збірні, швидкомонтовані чи некапітальні  споруди відносяться до розряду некапітальних будівель, що зводяться з вже зібраних модулів, стін, каркасів і підігнаних на виробництві будівельних елементів. Матеріалом для стін в таких спорудах найчастіше служить дерево, ОСБ, оцинковане залізо, сайдинг, інші панельні матеріали чи плитні будівельні матеріали замонтовані на залізний чи дерев’яний каркас. Перебувати в таких спорудах не завжди зручно, тому що взимку в них холодно, а влітку дуже спекотно і душно. Змінити ситуацію допоможе утеплення та подальша внутрішня обробка. 

Давно відомо, що істотна частина тепловтрат відбувається безпосередньо через фасад будівлі, тому дуже важливо, щоб своєчасно було виконано якісне зовнішнє і внутрішнє утеплення стін фасаду. Утеплення будинку завжди було актуальним завданням, особливо це стосується країн з такими суворими кліматичними умовами, як в Україні. 

Споруджуючи замки і фортеці, середньовічні будівельники навряд чи знали про те, що комусь може бути необхідна саме теплоізоляція стін зовні, так як кам'яна кладка величезних розмірів стабільно берегла тепло. Але в даний час навряд чи є аналогічні споруди, але для цього немає і необхідності. Завдяки сучасним технологіям є відмінна можливість створювати красиві і надійні будинки, і при цьому економлячи власникам час та гроші. Проте варто відзначити, що коефіцієнт теплопровідності знаменитих сучасних будівельних матеріалів значно поступається каменю старовинних особняків. І саме тому безпосередньо через стіни відбувається максимальна втрата тепла. А економити на отопленні будинку допомагає якісне зовнішнє утеплення стін.

 У нашій країні покрівлі з профнастилу дуже поширені. На сьогодні профнастил покрівельний - найпопулярніший матеріал, який найчастіше використовують для покриття дахів приватних будинків. І це створює проблеми, тому що не всі господарі роблять утеплення та гідроізоляцію грамотно. В результаті вимогам СНиП покрівля не відповідає.

До чого це призводить? До тепловтрат, протічки, гниття і утворення цвілі. А ще вам загрожує промерзання даху і навіть обмерзання. Тільки правильно виконане утеплення покрівлі житлового (мансардного) поверху змінить ситуацію. Щоб в майбутньому у вас не виникали проблеми з роботою по тепло-і гідроізоляції.

Зберегти зібраний урожай в цілості - ось завдання, що стоїть перед сховищами. Не можна допустити псування, відсирювання, гниття продукції, розміщеної в звичайних спорудах. Щоб овочі мали товарний вигляд, були якісними якомога довше, потрібно створити в приміщеннях оптимальний мікроклімат. А для цього доведеться контролювати температуру і вологість, приводячи їх у норму.
Якісна теплоізоляція сховищ - це основа основ, від її ефективності залежить подальша доля сільськогосподарської продукції, кожного року. Чим кращі умови всередині приміщень, тим довше зберігається продукція, тим вище її якість, і, як наслідок - вища ціна. Щоб мікроклімат всередині сховищ був оптимальним, треба, як мінімум, провести якісну теплоізоляцію сховищ, а в ідеалі, обладнати такі сховщи холодильним обладнанням. 

Для чого треба утепляти різні промислові ємкості, теплообмінники та цистерни?

Відповідь очевидна. Утеплення резервуарів, ємностей, сховищ рідин необхідне для того, щоб забезпечити сталу потрібну за технологією температуру і безпеку виробничих процесів, також убезпечити металеві поверхні цистерн, резервуарів, наливних терміналів від дії корозії. Зазвичай такі проблеми вирішували методом звичайного фарбування чи одягання цистерн у мінеральну вату, але ці технології застарілі, недовговічні та ресурсозатратні і в сучасних умовах такий варіант неприйнятний. 

У сучасному будівництві більшість великих виробничих, промислових чи складських приміщень і споруд, мають одну спільну рису, в процесі експлуатації через недостатні теплоізоляційні якості несучих конструкцій, втрачається велика кількість тепла в зимній період, і екстремально високі температури всередині таких приміщень в літню спеку. В результаті такі неприємні особливості завдають великих втрат своїм власникам, такі приміщення важко використовувати за призначенням, чи то для складу, чи для виробництва чи для офісу. Переважно кількість промислових виробничих чи складських приміщень, - це збірні залізо-бетонні конструкції, з цегляними стінами і плоскими покрівлями, саме через бетонні стелі і дахи втрачається понад 40% тепла.

Холодильна камера - необхідне допоміжне приміщення для будь-якого продовольчого супермаркету, підприємства громадського харчування, харчового складу чи переробного підприємства. Ці високотехнологічні приміщення холодильних чи морозильних камер призначені для якісного тривалого зберігання мясних, молочних продуктів, кондитерських виробів, ягід, заморожених фруктів чи овочів, напівфабрикатів чи інших продуктів що потребують для зберігання спеціального температурного режиму, і саме від ефективності роботи холодильника чи морозильника багато в чому залежить, безперебійна і ритмічна робота тієї або іншої організації. Втрати від поганої ізоляції камери холоду досить відчутні. Це і обмежена різноманітність асортименту, і невеликий термін зберігання продуктів, і надмірно перевищені витрати електроенергії, і додаткові витрати пов'язані з технічним обслуговуванням обладнання.  Даний перелік можна продовжувати ще дуже довго, але напевно вже і так зрозуміло, що погана теплоізоляція - це в першу чергу значні фінансові втрати.

Сучасна теплоізоляція

Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру у всіх сільськогосподарських приміщеннях: пташниках, корівниках, свинарниках, у сховищах овочів, фруктів зерна чи ягід, пінополіуретан перешкоджає проникненню вологи всередину приміщень, утворенню конденсату на металевих чи бетонних поверхнях. Теплоізоляція напиленням піни ППУ відбувається за допомогою спеціального обладнання обладнання високого тиску, готовий пінополіуретан мало важить, тому не перевантажує несучі конструкції, він не поглинає вологу, в ньому не плодяться гризуни, комахи, грибки чи бактерії, тому продукція завжди буде збережена на відповідному рівні. Крім того, у ППУ є ще одна цінна якість - шар утеплювача складає всього 3-5 см при щільності ППУ 40кг/м.куб 3 см заміняють 12 см пінопласту чи мінеральної вати, а в товщі матеріалу ніколи не зявиться конденсат.

Ефективність та універсальність ППУ

Ефективність

Пінополіуретан - в 3-5 разів кращий за теплоізоляційними характеристиками від своїх найближчих конкурентів мінеральної вати чи листів пінопласту, ППУ 40 товщиною 5-7 см краще утеплить ніж шар товщиною 20-25 см конкурентів.

Універсальність

Пінополіуретан - універсальний ізоляційний матеріал, він однаково ефективно утепляє дах стіни стелю, - звукоізолює мансарду чи каркасний дім, гідроізолює фундамент та герметизує їх. ППУ безшовний, напилюється на конструкції любої форми.

Гарантія

Довговічність пінополіуретану забезпечується відмінними характеристиками - відсутність водопоглинання, біологічна та хімічна стійкість, широкий діапазон температур при яких ППУ не втрачає теплоізоляційних властивостей.

Економте з ППУ по-справжньому

Правильне рішення щодо вибору системи утеплення сприяє економії енергії 50%;
Заміна котла? Заміна виду палива?
- Ефективніше утеплити пінополіуретаном. Навіть міняючи котел чи вид палива, тепловтрати всеодно не зупинити. Тому щоб економити не 15-20 % як при їх заміні, а всі 60% необхідно утеплити ППУ і на десятиліття вперед забезпечити комфорт та незалежність від цін на енергоносії.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Екологічність Пінополіуретану

Пінополіуретан абсолютно екологічний матеріал це підтверджується, не тільки численними гігієнічними сертифікатами, але і фактичним станом речей: Висока хімічна стійкість та високотехнологічне виробництво - визначає дуже високий термін служби матеріалу, а, отже, і екологічність. З пінополіуретану виготовляють матраци, подушки, дивани і крісла, у холодильнику і бойлері теж ППУ, - вулики для бджіл теж з ППУ....

ДЕТАЛЬНІШЕ

Сертифікати

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми займаємося утепленням Пінополіуретаном з 2007 року понад 12 років, працюємо по всій території України, тому якість пінополіуретану та виконання робіт завжди на високому рівні. Всі технологічні особливості роботи з Пінополіуретаном, віпрацьовані на стажуваннях закордоном. Застосовується найкраще обладнання

Детальніше
Сировина завжди на складі

Матеріали завжди на складі. Завжди на складі різні системи, компонентів пінополіуретану: заливні, напилювані, різної щільності. Наша компанія є ексклюзимним представником виробника поліуретанових систем в Україні компанії PURINOVA Польща, що дозволяє при потребі доставити необхідну кількість необхідних систем ппу

Детальніше
Сучасне обладнання

Сучасне обладнання. Всі наші бригади оснащені сучасним обладнанням високого тиску виробництва Graco (США), довжина шлангів дозволяє виконувати роботи на висоті до 15 поверху (75 метрів).з різним споживанням електроенергії 220 або 380 вольт, чи навіть, в автономному режимі, при необхідності

Детальніше
Висококласні спеціалісти

Досвідчені бригади. У кожної з бригад від 100 до 500 і більше виконаних найрізноманітніших обєктів з позитивними відгуками замовників. Бригадири дотримуються чітких правил, регламентів та технології роботи з складним обладнанням високого тиску, при необхідності можуть виконати дрібний ремонт

Детальніше
Кращі ціни

Завдяки оптимальним цінам на сировину, яку ми самі імпортуємо, добре налаштованій взаємодії між всіма підрозділами нашої компанії, наявності 4 бригад, що виконують роботи по всій території України НАШІ УМОВИ САМІ ВИГІДНІ на ринку. Наша компанія є ексклюзивним представником

Детальніше
Безкоштовні консультації

Наші фахівці безкоштовно прокунсультують Вас, щодо правильності застосування технології утеплення чи гідроізоляції, підскажуть, які роботи вигідніше виконати в першу чергу, нададуть зразки пінополіуретану, яким Ви зацікавилися, надішлють фото та відео виконання аналогічних робіт. Прокунсультують, щодо вибору товщини на

Детальніше

Відгуки наших клієнтів

Виконані роботи (мапа)