Сучасна теплоізоляція

Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру у всіх сільськогосподарських приміщеннях: пташниках, корівниках, свинарниках, у сховищах овочів, фруктів зерна чи ягід, пінополіуретан перешкоджає проникненню вологи всередину приміщень, утворенню конденсату на металевих чи бетонних поверхнях. Теплоізоляція напиленням піни ППУ відбувається за допомогою спеціального обладнання обладнання високого тиску, готовий пінополіуретан мало важить, тому не перевантажує несучі конструкції, він не поглинає вологу, в ньому не плодяться гризуни, комахи, грибки чи бактерії, тому продукція завжди буде збережена на відповідному рівні. Крім того, у ППУ є ще одна цінна якість - шар утеплювача складає всього 3-5 см при щільності ППУ 40кг/м.куб 3 см заміняють 12 см пінопласту чи мінеральної вати, а в товщі матеріалу ніколи не зявиться конденсат.

 

Якісне утеплення свинарника чи корівника

Пінополіуретан активно використовують у тваринництві, з його допомогою виконують теплоізоляцію пташників, корівників або свинарників. Фахівці знають, тварини, що містяться в екологічно та температурно правильних умовах, краще харчуються, швидше ростуть і набирають вагу. Вони добре розмножуються, дають більше яєць, м'яса чи молока. Тому якість життя курей, свиней і корів - це найважливіший чинник успіху.

Утеплення ППУ - ефективне вирішення проблем

Щоб забезпечити птахам і тваринам оптимальні умови, потрібно постійно стежити за температурою в приміщеннях, де вони утримуються. Виконавши напилення пінополіуретаном, можна істотно знизити втрати тепла через покрівлю і стіни, надовго вирішивши проблему додаткового опалення. Пінополіуретан безпечний для людей і тварин, він не завдасть шкоди здоров'ю свиней і корів, а також персоналу, що працює в приміщеннях.

Переваги пінополіуретану

Термін служби ППУ складає 30-50 років, тому витрати на проведення робіт з утеплення окупляться багаторазово. У процесі напилення не застосовують додаткових кріпильних елементів, тобто можна назавжди забути про містки холоду, при цьому заощадити гроші на додаткових матеріалах.

При застиганні ППУ утворює монолітний шар, в якому немає швів і порожнеч. Цей утеплювач відрізняється високою якістю, він легкий, міцний, надійний, його можна наносити на поверхні складної конфігурації, такі як П-подібні плити перекриття, металопрофіль, дошку чи шифер. Пінополіуретан - це матеріал 21 століття, який можна і потрібно використовувати в сучасному сільському господарстві.

[gallery ID=12 category ID=45]