Утеплення пінополіуретаном ППУ з гарантією - Працюємо по всій Україні

Теплоізоляція – найефективніше вкладення коштів!

Останнім часом в Україні і в інших державах прийняті і будуть надалі прийматися нормативні документи зі збереження тепла, будуть проводитися реформи житлово-комунального господарства, декларуватися різні принципи щодо заохочення збереження теплової енергії. Але основною засадою тепло збереження, як не прикро, у нашій країні є і буде - поетапне підняття цін, (з різних причин) на електроенергію та газ, а з ними і на інші енергоносії, що ставить у залежність від цього бюджети багатьох сімей,  підприємств та цілих галузей економіки, і навіть держав.

Саме тому теплоізоляція,  стає однією з найважливіших проблем будівництва нових та експлуатації вже існуючих споруд, і економія тепла таки буде найактуальнішим питанням наступних десятиліть.
Дуже гостро проблема теплоізоляції стоїть у багатоповерховому, приватному і котеджному будівництві, оскільки до теплоізоляції, як до важливого етапу будівництва, почали ставитися серйозно не так давно, правильно проведене утеплення всіх конструкцій будинку від котловану, фундаменту і до стін, даху, мансарди, дозволяє в 3-4 рази зменшити витрати на опалення чи кондиціонування. Жодні інші технології: заміна котла опалення чи виду палива не відрізняються такою великою ефективністю, та й навіть після проведення всіх цих вкладень, тепловтрати нікуди не ділися, через неутеплені конструкції чи поверхні продовдує втрачатися тепло. Різні будівельні конструкції по різному втрачають тепло, перекритя з бетонних кругло-пустотних плит ПКЖ втрачає набагато більше тепла чим деревяне перериття товщиною 25 см, бетонні стіни товщиною 25 см набагато більше втрачають тепла чим стіни товщиною 40 см зроблені з керамблоку, але такого опору теплопередачі яв бетону чи цегли, ба навіть дерева недостатньо, щоб зберегти тепло, тому щоб довести поверхню до нормативних показників теплозбереження треба її утеплити. З чого почати теплоізоляцію дому? Який утеплювач вибрати? Як розрахувати необхідну товщину чи щільність утеплення?  Всі ці питання, якщо правильно до них підійти, у майбутньому принесуть хороші дивіденди. 

З чого почати теплоізоляцію дому? 

Тепло, за своїми фізичними властивостями, піднімається вверх, найбільше тепловтрат - понад 40% - відбувається через горизонтальні конструкції будинку чи приміщення. Саме горизонтальні конструкції будуть з монолітного бетону чи плит перекриття, у кращому випадку це деревянні чи глинянео-деревянні поверхні, які не володіють теплозахистними властивостями, тому їх утеплення є першочерговим завданням. Утеплення 100 метрів квадратних стелі  пінополіуретановою теплоізоляцією товщиною всього лише 40-50 мм ми економимо 40 % тепла затрачаючи в 4 рази менше коштів чим на утеплення зовнішніх стін з керамблоку товщиною 40 см, які дають лиш 20% економії.

В 4 рази дешевше + в 2 рази ефективніше утеплити пінополіуретаном дах або стелю в порівнянні зі стіною

Саме тому, утеплення піною ППУ стелі чи мансардного даху, дозволяє знизити споживання газу , електроенергії чи дров за стандартний опалювальний сезон більш ніж в 4 рази, і дуже швидко окупиться за 3-5 років, а прослужить вірно працюючи на ваш комфорт понад 50 років. 

Порівняння властивостей утеплювачів

ППУ

Екологічний

Не поглинає вологу

Безшовний

Не цікавий гризунам

Герметичний

Паропроникний - "дихає"

Не тріскає не ссідається

Без додаткових витрат на монтаж

Пінопласт

Екологічно нейтральний

Не поглинає вологу

Не заповнює щілини

Їдять гризуни

Не герметичний

"Не дихає"

Тріскає

Витрати на клей сітку дюбеля

Мінвата

Викликає алергію

Поглинає вологу

Утеплення зі швами

Розсадник комах і грибків

Не герметичний

Паропроникний - "дихає"

Ссідається

Витрати на плівки монтаж

Який утеплювач вибрати?

Коефіцієнт теплопровідності, що є основним показником теплоізоляційних властивостей матеріалу, істотно залежить від структури, щільності утеплювача, вмісту в ньому вологи, кожен відсоток вмісту якої погіршує коефіцієнт теплоізоляції. Саме водопоглинання теплоізоляційних матеріалів і є основним показником їх якості та довговічності. Саме через поглинання вологи зсідаються листи чи рулони мінеральної вати, - присутня в пінополістирольних плитах волога, замерзаючи зимою і перетворюючись на лід, поступово розділяє матеріал на окремі білі гранули, та різко знижує довговічність листів пінополістиролу (пінопласту). Саме через присутність вологи в утеплювачах плодяться різні грибки бактерії комахи чи гризуни, знижуючи термін їх використання до 5-15 років, заставляючи замовників знову замінювати утеплювач.
Цих недоліків позбавлений Пінополіуретан, що і за теплоізоляційними показниками в кілька разів краще, і за терміном експлуатації прослужить найдовше. Володіючи низьким водопоглинанням, - менше 0,1%, - за рахунок замкнутої структури комірок і високої механічної міцності, теплоізоляційний шар жорсткого пінополіуретану може бути використаний для зовнішньої теплоізоляції, для теплоізоляції підземних частин будівель, фундаментів, стін підвалів, де використання багатьох інших утеплювачів неможливо через капілярний підйом ґрунтових вод, і на перекриттях, і на стелі зі сторони горища, (по пінополіуретану щільністю 40 кг/м.куб, можна спокійно ходити чи складати речі). Пінополіуретан економічно вигідніший з усіх видів теплоізоляції, він не потребує ні дороговартісного монтажу, ні додаткових крімильно-монтажних елементів, плівок, клеїв, чи любелів, тому що, пінополіуретан напилюється безшовним шаром на будь-які конструкції, і має відмінну адгезію (здатність прилипання) до всіх існуючих будівельних матеріалів.

Піна ППУ - пінополіуретан - надать герметичності всім конструкціям, особливо на складних мансардних дахах, він не продувається як мінвата чи більшість плитних утеплювачів по стиках, ним можна утеплити конструкції будь-якої форми, купола, овалу чи циліндра та нерівні неоднорідні поверхні зі складною структурою як, - бетонні плити ППУ, профнастил чи металочерепиця, крім утеплення та герметичності піна ППУ додасть їм міцності та шумоізоляції.

Ми пропонуємо теплоізоляцію Пінополіуретаном, коефіцієнт ефективності якої в кілька разів перевищує такі відомі в будівництві матеріали як цегла, дерев'яний брус, пінопласт або мін. вата. При цьому щільність такої теплоізоляції така, що дозволяє за короткий період часу утеплити складні поверхні без додаткових затрат, Ви отримуєте якісне утеплення з гарантією, без шкоди для Вашого здоров'я.
За рахунок своєї пористості ПІНОПОЛІУРЕТАН забезпечує паропроникність, що дозволяє зберегти в приміщенні відповідний мікроклімат а надлишкову вологу вивести назовні, - Пінополіуретан допоможе Вам збудувати здоровий, затишний, теплий  будинок, в той же час заощадивши на громіздких застарілих утеплювачах з малою ефективністю.
Ми пропонуємо дійсно якісний продукт нового покоління утеплювачів і звукоізоляції, вся сировина з Європи, а там, як відомо, екологічний чи будь-який інший сертифікат купити неможлив. 
Теплоізоляція ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ- відповідає найвищим вимогам застосування енергозберігаючих технологій у будівництві житлових, промислових, складських та інших об'єктів. Завдяки застосуванню ППУ в холодильних чи морозильних камерах, економія електроенергії щзо використовувалася для холодильного обладнання складає 300-500% у порівнянні із камерами де застосовані застарілі технології утеплення. В інших технологічних процесах: сушильних камерах, пристроях для випарювання, заморозки чи тривалого зберігання, - пінополіуретан набагато ефективніше працює для утримання небхіжних температур.
Теплопровідність будь-якого утеплювача чи іншого матеріалу визначає його теплоізоляційні властивості.
Чим нижче коефіцієнт теплопровідності, тим краще теплоізоляційні властивості матеріалів.
Теплоізоляційні властивості пінополіуретанового утеплювача засновані на низькій теплопровідності газів, що знаходяться в порах структури пінополіуретану, та практично виключає тепловтрати, через конвективне перенесення тепла.
 

Таблиця 1. Коефіцієнт теплопровідності різних матеріалів:

Матеріал

Щільність

кг/м³

Коефіцієнт теплопровідності λ в сухому стані, Вт/м²  ̊ С

 Товщина для однакової теплоізоляції, в см.

Залізобетон

2500

1,69

-

Цегла силікатна

1700

0,95

311

Цегла пустотіла

1500

0,56

164

Комірчастий бетон

800

0,28...0,37

92

Дерев'яний брус

500

0,18

36

Скловата

10...56

0,056

15-20

Базальтова мін. плита

40...150

0.048

10-15

Пінополіуретан ППУ

20-60

0,019

3-7

Потрібно заздалегідь, ще на стадії проектування вашого будинку подбати про належну теплоізоляцію, яка окуповується, як правило в перші ж 2-3 роки, а на фоні суттєвого щорічного здорожчання енергоносіїв, і ви і ваші наступники, уникнуть залежності від суворої екстремально холодної зими і спекотного літа, зберігаючи при цьому значні кошти на обігрів чи охолодження приміщень.

Доцільно одноразово вкласти кошти в утеплення будинку, вибираючи якісний утеплювач, ніж довгий час оплачувати обігрів, як свого житла, так і вулиці.

Економічна ефективність різних стадій будівництва чи ремонту різних приміщень і споруд, - різна. Але поряд з вибором місця для будівництва, закупівлею різних будівельних матеріалів, сучасним дизайном та дорогими меблями чи люстрами,Ю не менш важливою умовою майбутнього комфортного житла, - збереження зродовя мешканцям є теплоізоляція споруди. Адже правильно підібраний спосіб теплоізоляції допоможе Вам відчувати себе комфортно в будинку і в той же час заощаджувати значні кошти на його обігріві, будь то електрика, газ чи твердопаливний котел. 

Отже, якщо провести елементарні економічні розрахунки, то виходить що теплоізоляція у сучасних умовах є найбільш економічно вигідним вкладенням коштів, -  не депозити, не вкладення в дорогоцінні метали, акції чи закордонні банки, а у пряму економію, добробут свій і майбутніх поколінь, що будуть мешкати у комфортному будинку. 

Одні кажуть, - ".... треба не економити, а більше заробляти", можливо воно і вірно, з теплоізоляцією навпаки, -

"Треба берегти тепло, а не більше отоплювати, - вулицю ніколи не обігріти!"

 

Ефективне утеплення з ППУ

Пінополіуретан - теплоізоляційний, гідроізоляційний, герметичний, шумопоглинаючий безшовний утеплювач, який застосувється для будь-яких ізоляційних робіт, у всіх галузях економіки.

Пінополіуретан справді унікальний та дуже універсальний матеріал, крім застосування його для утеплення, гідроізоляції, звукоізоляції у будівництві, він давно і широко застосовується, у предметах що оточують нас.

Характеристики ППУ набагато кращі за характеристики сучасних утеплювачів

Детальніше
 
Економте гроші з ППУ

Правильне рішення щодо вибору системи утеплення сприяє економії енергії 50%;

Заміна котла? Заміна виду палива? - Ефективніше утеплити пінополіуретаном. Навіть міняючи котел чи вид палива, тепловтрати всеодно не зупинити. Тому щоб економити не 15-20 % як при їх заміні, а всі 60% необхідно утеплити ППУ і на десятиліття вперед забезпечити комфорт та незалежність від цін на енергоносії.

Детальніше
Екологічність Пінополіуретану

Те, що Пінополіуретан абсолютно екологічний підтверджується не тільки численними гігієнічними сертифікатами, але і фактичним станом речей: Висока хімічна стійкість - визначає дуже високий термін служби матеріалу, а, отже, і екологічність.

З пінополіуретану виготовляють матраци, подушки, всі транспортні сидіння, дивани і крісла. Саме ППУ застосовується в якості теплоізолятора в холодильниках і бойлерах, термостатах і інших девайсах, що безпосередньо стикаються з продуктами споживання людини.

детальніше
._ERbj1g7D { position: relative; } ._3P4lx2OV { padding: 30px 0px; margin: 10px 0px; } ._3P4lx2OV:focus, ._3P4lx2OV:active { outline: none; box-shadow: none; } ._epNwrNGv { position: relative; overflow: hidden; display: inline-flex; justify-content: flex-start; align-items: flex-start; vertical-align: middle; max-width: 100%; } ._epNwrNGv picture { width: 100%; } ._epNwrNGv img { display: inline-block; object-fit: cover; max-width: 100%; max-height: 100%; height: auto; text-align: center; width: 100%; vertical-align: middle; position: unset; } ._epNwrNGv.image--rounded { border-radius: 10px; } ._epNwrNGv.image--circle { border-radius: 100%; } ._epNwrNGv[data-action], ._epNwrNGv[data-event] { cursor: pointer; } ._O689JW7n { position: relative; } ._GwlbZrJE { font-size: 1em; vertical-align: middle; text-align: center; width: auto; height: auto; } ._GwlbZrJE--diamond, ._GwlbZrJE--circle, ._GwlbZrJE--square { width: 50px; height: 50px; line-height: 50px; border: 1px solid; } ._GwlbZrJE--circle { border-radius: 100%; } ._GwlbZrJE--diamond { transform: rotate(45deg); -webkit-transform: rotate(45deg); } ._GwlbZrJE--diamond:before { display: block; transform: rotate(-45deg); -webkit-transform: rotate(-45deg); } ._VWvqNvR9 { vertical-align: middle; } ._qaQP6rvk > a { color: inherit !important; } ._qaQP6rvk > span { font-weight: inherit; } ._qaQP6rvk { word-break: break-word; } ._qaQP6rvk__icon--none i, ._qaQP6rvk__icon--left i { margin-right: 0.3em; } ._qaQP6rvk__icon--right i { margin-left: 0.3em; } ._qaQP6rvk__icon--top i { margin-bottom: 0.5em; } ._qaQP6rvk__icon--top > span, ._qaQP6rvk__icon--top > a, ._qaQP6rvk__icon--top > span[data-empty][contenteditable] { display: block; } ._qaQP6rvk [class*="--diamond"] { margin-right: 1em; } ._7XqAY8_A > span:last-child { line-height: inherit; } ._7XqAY8_A[class*="dropcap--"] > span:first-child { display: block; margin-right: 10px; float: left; font-size: 2em; background: #919da9; color: black; width: 50px; height: 50px; line-height: 50px; } ._7XqAY8_A[class*="dropcap--"]:not(.dropcap--none) > span:first-child { margin-right: 20px; text-align: center; } ._7XqAY8_A.dropcap--none > span:first-child { text-align: inherit; line-height: 1 !important; width: auto !important; height: auto !important; background: none !important; border-radius: 0; } ._7XqAY8_A.dropcap--circle > span:first-child { border-radius: 100%; } ._7XqAY8_A:not([class*="dropcap--"]) > span { margin-right: 0 !important; } ._7XqAY8_A ol, ._7XqAY8_A ul { list-style-position: inside; } ._7XqAY8_A blockquote { font-size: inherit; } ._43klRgVK { color: inherit; display: inline-block; line-height: 1; padding: 0.7em 1.2em; box-sizing: border-box; cursor: pointer; text-align: center; border: 1px solid #ebebeb; background-color: #ebebeb; text-decoration: none; position: relative; max-width: 100%; } ._43klRgVK:hover, ._43klRgVK:active, ._43klRgVK:focus { color: inherit; text-decoration: none; } ._43klRgVK > * { color: inherit; text-decoration: inherit; vertical-align: middle !important; } ._43klRgVK__icon--none i, ._43klRgVK__icon--left i { margin-right: 0.3em; } ._43klRgVK__icon--right i { margin-left: 0.3em; } ._43klRgVK__icon--top i { margin-bottom: 0.5em; display: block; text-align: inherit; } ._43klRgVK__icon--top > span, ._43klRgVK__icon--top > span[data-empty][contenteditable] { display: block; } ._43klRgVK > span { color: inherit !important; text-decoration: inherit !important; line-height: inherit !important; display: inline-block; max-width: 100%; } ._43klRgVK[data-active=true] { background: black; color: white; } ._43klRgVK__btn--plain { border: none; background: none; } ._43klRgVK__btn--outline { background: none; border: 2px solid; } ._43klRgVK__btn--rounded { border-radius: 20px; } ._43klRgVK [class*="--diamond"] { margin-right: 1em; } ._NYd6gvae { position: relative; } ._pDNE0kYl { position: relative; } ._pDNE0kYl { margin: 0 -15px; } ._DblQBlAM { position: relative; } ._DblQBlAM { clear: both; } ._DblQBlAM[data-parallax="true"] { position: relative; background: none !important; } ._DblQBlAM__parallax { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; overflow: hidden; pointer-events: none; background-size: cover !important; background-repeat: no-repeat; } ._DblQBlAM { box-sizing: border-box; padding: 15px 0; position: relative; } ._DblQBlAM[data-container] ._DblQBlAM__container { padding-left: 15px; padding-right: 15px; width: auto; margin: auto; box-sizing: border-box; } ._DblQBlAM .pf-parallax__img { position: absolute; object-fit: cover; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; z-index: -1; } .block-effect:hover > div{ bottom: 0 !important; } .block-effect:hover > div > p{ opacity: 1 !important; } @media all { #__pf_f97rum ._qbMEfqAj { padding-top: 0px; padding-bottom: 0px; height: 300px; } #__pf_f97rum ._E0x9foz2 { padding-top: 0px; padding-bottom: 0px; } #__pf_f97rum ._vj4Gfzq2 { height: 300px; padding-bottom: 0px; padding-top: 0px; display: flex; } .__pf_f97rum ._QEP2Hw0E[data-id="_QEP2Hw0E"] { flex: 1 0 50%; } .__pf_f97rum ._A1A0hgBE[data-id="_A1A0hgBE"] { color: rgb(255, 255, 255); line-height: 48px; margin-top: 0px; font-weight: normal; margin-bottom: 8px; font-size: 24px; } .__pf_f97rum ._jd14H0B9[data-id="_jd14H0B9"] { border-width: 0px 0px 3px; border-style: none; border-color: rgb(145, 157, 169); color: rgb(255, 145, 0); text-transform: uppercase; font-weight: bold; padding: 0px; } .__pf_f97rum ._PewXfL_E[data-id="_PewXfL_E"] { flex: 1 0 50%; color: rgb(255, 255, 255); padding-top: 32px; padding-right: 20px; padding-left: 20px; background-image: linear-gradient(225deg, rgba(164, 45, 207, 0.99), rgba(107, 20, 161, 0.99)); height: 446px; } .__pf_f97rum ._K7YpSOZv[data-id="_K7YpSOZv"] { margin: 0px; } .__pf_f97rum ._Wk3WC095[data-id="_Wk3WC095"] { padding-top: 0px; padding-bottom: 0px; } .__pf_f97rum ._d74NHm6E[data-id="_d74NHm6E"] { height: 300px; } .__pf_f97rum ._kmjLhrZm[data-id="_kmjLhrZm"] { margin: 0px; font-size: 14px; line-height: 18px; text-transform: uppercase; color: rgb(255, 255, 255); } .__pf_f97rum ._9d9Jhn6V[data-id="_9d9Jhn6V"] { color: rgba(255, 255, 255, 0.8); font-size: 14px; } .__pf_f97rum ._rEm2f3Re[data-id="_rEm2f3Re"] { text-align: left; } .__pf_f97rum ._xbgahxAV[data-id="_xbgahxAV"] { color: rgb(254, 254, 254); transition: all 0.5s ease-out 0s; opacity: 0; margin-bottom: 8px; font-size: 12px; } .__pf_f97rum ._gzDyHboN[data-id="_gzDyHboN"] { border-width: 0px 0px 3px; border-style: none; border-color: rgb(145, 157, 169); padding: 0px; color: rgb(255, 170, 0); text-transform: uppercase; font-weight: bold; } .__pf_f97rum ._nBqgfMbB[data-id="_nBqgfMbB"] { position: absolute; bottom: -60%; left: 0px; background-color: rgba(7, 19, 33, 0.54); padding: 20px 24px; transition: all 0.5s ease 0s; height: 300px; } .__pf_f97rum ._wxRdfqK6[data-id="_wxRdfqK6"] { position: relative; overflow: hidden; margin-bottom: 10px; height: 300px; } .__pf_f97rum ._mL7eUw0J[data-id="_mL7eUw0J"] { height: 330px; } .__pf_f97rum ._BEKzHyPa[data-id="_BEKzHyPa"] { height: 300px; } .__pf_f97rum ._lEPphe81[data-id="_lEPphe81"] { margin: 0px; font-size: 14px; line-height: 18px; text-transform: uppercase; color: rgb(255, 255, 255); } .__pf_f97rum ._ndz3h2rv[data-id="_ndz3h2rv"] { color: rgba(255, 255, 255, 0.8); font-size: 12px; } .__pf_f97rum ._WE22fo1E[data-id="_WE22fo1E"] { text-align: left; } .__pf_f97rum ._mvrmh67v[data-id="_mvrmh67v"] { color: rgb(254, 254, 254); transition: all 0.5s ease-out 0s; opacity: 0; margin-bottom: 8px; } .__pf_f97rum ._xN2OHLOE[data-id="_xN2OHLOE"] { border-width: 0px 0px 3px; border-style: none; border-color: rgb(145, 157, 169); padding: 0px; color: rgb(255, 170, 0); text-transform: uppercase; font-weight: bold; } .__pf_f97rum ._RE0lfXlE[data-id="_RE0lfXlE"] { position: absolute; bottom: -60%; left: 0px; background-color: rgba(7, 19, 33, 0.54); padding: 20px 24px; transition: all 0.5s ease 0s; height: 100%; font-size: 12px; } .__pf_f97rum ._w6aGfYme[data-id="_w6aGfYme"] { position: relative; overflow: hidden; } .__pf_f97rum ._d7Z9SJnm[data-id="_d7Z9SJnm"] { margin: 0px; } .__pf_f97rum ._B7zRCNn7[data-id="_B7zRCNn7"] { height: 300px; padding-bottom: 0px; padding-top: 0px; display: inline-block; } } @media only screen and (max-width: 767px) { .__pf_f97rum ._QEP2Hw0E[data-id="_QEP2Hw0E"] { width: 100%; display: block; } .__pf_f97rum ._PewXfL_E[data-id="_PewXfL_E"] { padding: 16px; } } @media only screen and (min-width: 768px) and (max-width: 991px) { .__pf_f97rum ._QEP2Hw0E[data-id="_QEP2Hw0E"] { height: auto; } } @media only screen and (min-width: 992px) and (max-width: 1199px) { } @media only screen and (min-width: 1200px) { }
Початок нової ери буття українців ознаменувався кількаразовим подорожчанням енергоносіїв - природнього газу, електроенергії і навіть, вугілля і дров, що використовуються для опалення, обігріву соціальних, громадських житлових приміщень, що боляче вдарило по кишенях підприємств, бюджетних організацій та особливо громадян, що і так ледве могли оплатити рахунки за електрику, газ і тд.

 Розрахунки та рахунки витрат на газ, електроенергію чи тверде паливо, все частіше турбують наших співвітчизників, у ці нелегкі часи. То постійно зростаючі ціни, то аномально високі чи низькі температури повітря, чи подвоєння цін на енергоносії при перевищенні певних лімітів, так чи інакше заставляють задумуватися про ефективне їх використання, та економію власних коштів, - варіантів вирішення цих проблем не так вже й багато:

Ефективність та універсальність ППУ

Ефективність

Пінополіуретан - в 3-5 разів кращий за теплоізоляційними характеристиками від своїх найближчих конкурентів мінеральної вати чи листів пінопласту, ППУ 40 товщиною 5-7 см краще утеплить ніж шар товщиною 20-25 см конкурентів.

Універсальність

Пінополіуретан - універсальний ізоляційний матеріал, він однаково ефективно утепляє дах стіни стелю, - звукоізолює мансарду чи каркасний дім, гідроізолює фундамент та герметизує їх. ППУ безшовний, напилюється на конструкції любої форми.

Гарантія

Довговічність пінополіуретану забезпечується відмінними характеристиками - відсутність водопоглинання, біологічна та хімічна стійкість, широкий діапазон температур при яких ППУ не втрачає теплоізоляційних властивостей.

Економте з ППУ по-справжньому

Правильне рішення щодо вибору системи утеплення сприяє економії енергії 50%;
Заміна котла? Заміна виду палива?
- Ефективніше утеплити пінополіуретаном. Навіть міняючи котел чи вид палива, тепловтрати всеодно не зупинити. Тому щоб економити не 15-20 % як при їх заміні, а всі 60% необхідно утеплити ППУ і на десятиліття вперед забезпечити комфорт та незалежність від цін на енергоносії.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Екологічність Пінополіуретану

Пінополіуретан абсолютно екологічний матеріал це підтверджується, не тільки численними гігієнічними сертифікатами, але і фактичним станом речей: Висока хімічна стійкість та високотехнологічне виробництво - визначає дуже високий термін служби матеріалу, а, отже, і екологічність. З пінополіуретану виготовляють матраци, подушки, дивани і крісла, у холодильнику і бойлері теж ППУ, - вулики для бджіл теж з ППУ....

ДЕТАЛЬНІШЕ

Переваги Пінополіуретану

Щоб не утепляти двічі зробіть правильний вибір
Вийняткова Екологічність
Біологічна стійкість
Мінімальне водопоглинання
Паропроникність - тобто ППУ "дихає"
Економічно вигідніший
Краща Теплоізоляція
Звукоізоляція
Гарантія 25 років

Порівняння властивостей утеплювачів

ППУ

Екологічний

Не поглинає вологу

Безшовний

Не цікавий гризунам

Герметичний

Паропроникний - "дихає"

Не тріскає не ссідається

Без додаткових витрат на монтаж

Пінопласт

Екологічно нейтральний

Не поглинає вологу

Не заповнює щілини

Їдять гризуни

Не герметичний

"Не дихає"

Тріскає

Витрати на клей сітку дюбеля

Мінвата

Викликає алергію

Поглинає вологу

Утеплення зі швами

Розсадник комах і грибків

Не герметичний

Паропроникний - "дихає"

Ссідається

Витрати на плівки монтаж

Сертифікати

Переваги співпраці з нами

Досвід

Ми займаємося утепленням Пінополіуретаном з 2007 року понад 12 років, працюємо по всій території України, тому якість пінополіуретану та виконання робіт завжди на високому рівні. Всі технологічні особливості роботи з Пінополіуретаном, віпрацьовані на стажуваннях закордоном. Застосовується найкраще обладнання

Детальніше
Сировина завжди на складі

Матеріали завжди на складі. Завжди на складі різні системи, компонентів пінополіуретану: заливні, напилювані, різної щільності. Наша компанія є ексклюзимним представником виробника поліуретанових систем в Україні компанії PURINOVA Польща, що дозволяє при потребі доставити необхідну кількість необхідних систем ппу

Детальніше
Сучасне обладнання

Сучасне обладнання. Всі наші бригади оснащені сучасним обладнанням високого тиску виробництва Graco (США), довжина шлангів дозволяє виконувати роботи на висоті до 15 поверху (75 метрів).з різним споживанням електроенергії 220 або 380 вольт, чи навіть, в автономному режимі, при необхідності

Детальніше
Висококласні спеціалісти

Досвідчені бригади. У кожної з бригад від 100 до 500 і більше виконаних найрізноманітніших обєктів з позитивними відгуками замовників. Бригадири дотримуються чітких правил, регламентів та технології роботи з складним обладнанням високого тиску, при необхідності можуть виконати дрібний ремонт

Детальніше
Кращі ціни

Завдяки оптимальним цінам на сировину, яку ми самі імпортуємо, добре налаштованій взаємодії між всіма підрозділами нашої компанії, наявності 4 бригад, що виконують роботи по всій території України НАШІ УМОВИ САМІ ВИГІДНІ на ринку. Наша компанія є ексклюзивним представником

Детальніше
Безкоштовні консультації

Наші фахівці безкоштовно прокунсультують Вас, щодо правильності застосування технології утеплення чи гідроізоляції, підскажуть, які роботи вигідніше виконати в першу чергу, нададуть зразки пінополіуретану, яким Ви зацікавилися, надішлють фото та відео виконання аналогічних робіт. Прокунсультують, щодо вибору товщини на

Детальніше

Ефективність заходів з теплозбереження

Ефективність заходів з економії тепла

Відносно затрат та доцільності на їх впровадження, обслуговування і забезпечення

Заміна котла

14%

Заміна котла на новіший з кращим КПД справа сучасна і хоч новий котел коштує немало, а старий ще міг би працювати купівля нового котла не принесе відчутної економії через наявність постійних тепловтрат в конструкціях приміщень, будинків чи споруд, - і до заміни котла доцільніше приступити після завершення робіт з теплоізоляції всіх по колу конструкцій, - в першу чергу стелі, даху, фундаменту і стін

Заміна виду палива

10%

Зміна виду палива, з газу на дрова чи інше тверде паливо або електроенергію, чи навіть пелети, - справа досить затратна, необхідно докупити або замінити обладнання для отоплення, постійно тримати на складі необхідні запаси, та й вартість на дрова, пелети чи вугілля з підняттям цін на інші енергоносії так само стрімко зростає, а у випадку з електроенергією, несподівані реформи чи зміна тарифів нівелюють всю стратегію з економії шалених бюджетів на підтримання комфортних температур.

Теплоізоляція Пінополіуретаном

55%

Самий менш затратний логічний та правильний метод зберігання тепла та енергоресурсів - це утеплення піною. Теплоізоляція ППУ гарантовано зупинить тепловтрати в конструкціях стін, даху стелі, підвищить комфорт, зменшить платіжки на комунальні послуги на 55% і буде першим етапом, після впровадження якого, - доцільно приступити і до інших заходів з теплозбереження

Відгуки наших клієнтів

Що ви отримуєте? Що дає Пінополіуретан?

Надійне збереження комфорту
Економію енергозатрат 30-50%
Екологічну безпеку
Кращий з усіх відомих утеплювач
Герметичність і відсутність протягів
Відсутність вологості та конденсату
Тишину та звукоізоляцію
Гідроізоляцію та відсутність протікань
Довговічність та гарантію
Чим і як утеплити стелю?

У більшості будівель і споруд через не утеплені горизонтальні поверхні: стелі, даху чи перекриття відбуваються серйозні втрати тепла, що загрожують,

Детальніше
Ремонт гідроізоляція і теплоізоляція плоского даху чи тераси - ППУ

Як зробити гідроізоляцію та утеплення за один підхід, без демонтажу старого руберойду? Стара плоска покрівля чи тераса, завжди створює масу

Детальніше
Теплоізоляція похилого даху пінополіуретаном

Власники приватних будинків часто скаржаться, що плата за опалення і так непомірно висока, а з настанням екстремальних температур збільшується ще

Детальніше
Промерзання стін

 Напевно, багато хто намагався знайти відповідь на питання, чому промерзають стіни, які існують причини появи вологи на стінах, стелі, у

Детальніше
Види фундаменту і причини його промерзання

Як відомо, фундамент є несучою частиною будь-якої будівлі. Це базис основа, за допомогою якої тримаються всі несучі конструкції будівлі, розподіляються

Детальніше

Порівняння товщини та доцільності застосування утеплення

Яка товщина потрібна, щОБ Одинаково зберегти тепло

Порівняльна таблиця основних теплоізоляційних матеріалів, на один цикл від заміни до заміни

УтеплювачТемпература експлуатації, градусів СКоефіцієнт теплопередачі Вт/мСЩільність і вага, кг/м.кубВодопоглинання, кг/м.кв за годинуПаропроникність, мг/(м.ч.Па)Термін експлуатації, роківТовщина, мм
Мінеральна вата-40...+3500,04880 *10,535-10250
Пінопласт-40...+850,05635 *0,30,01510-15300
Екструдований ППС-40...+3500,03835 *0,250,01515-25150
Пінополіуретан 40-80...+1500,02240 **0,160,0350-7060
Пінополіуретан 15-80...+1500,02715 **0,40,2525-50100

* Береться до уваги реальна щільність утеплювача, а не та що вказана на упакуванні, - досить часто вітчизняні виробники пінопласту мінеральної вати і екструдованого ППС у цілях економії та зменшення ціни, знижують щільність утеплювачів, що робить розрахунки і самі теплоізоляційні характеристики нікчемними;
** Пінополіуретан постачається з Європи, щільність перевіряється в лабораторіях, тому обман неможливий.
Якщо порівняти товщину, що необхідна для забезпечення однакового рівня теплоізоляції, то найкращі показники у Пінополіуретану щільністю 40 кг/м.куб саме такого утеплювача треба найменшою товщиною.
Якщо порівняти термін експлуатації, - то за час служби пінополіуретану, мінеральну вату треба замінити 4 рази, а пінопласт 3 рази, відповідно вартість заміни кожного разу лягатиме додатковими затратами на замовників такого "горе утеплення", за ту саму роботу на протязі всього експлуатаційного терміну мансарди треба заплатити тричі.

Порівняння вартості різних технологій утеплення

Ціна - якість - довговічність або Який утеплювач дешевше?

Порівняємо вартість необхідного утеплення 1 квадратного метра мансарди "під ключ"

УтеплювачТовщина, ммЦіна матеріалуВартість доставкиЦіна, монтажних елементівОплата робіт з монтажуЗагальна вартість
Мінеральна вата250 мм240++ 25 грн плівки+ 150 грн роботи з монтажу415 грн + достака
Пінопласт300 мм270 грн++ 10 грн монтажна піна+ 150 грн роботи з монтажу410 грн + достака
Екструдований ППС150 мм270++ 10 грн монтажна піна+ 150 грн роботи з монтажу410 грн + достака
Пінополіуретан 4060 мм375 грнвключено в цінунемаєвключено в ціну375 грн
Пінополіуретан 15100300включено в цінунемаєвключено в ціну300 грн

* Ціни наведені в гривнях по курсу 1 долар= 27 грн

Слід відзначити що, гарантований термін експлуатації у пінополіуретану 50 років, у той час як у інших матеріалів він набагато менший. Приміром, мінеральна вата зберігає свою ефективність протягом 5-10 років, отже, виникає необхідність через кожні 5-10 років здійснювати її повну заміну. У підсумку вартість одного квадратного метра зростає в рази - Це за умови, що ціни на матеріали і роботи залишаться на колишньому рівні і до моменту заміни мінвата не буде повністю знищена вологою чи грибками. Те ж саме стосується й інших матеріалів. Після закінчення терміну експлуатації їх потрібно заміняти, а це чергові витрати часу і коштів. І ще один аргумент на користь ППУ. Використання пінополіуретану, виключає необхідність у завантажувально-розвантажувальних роботах, а так само в організації місця попереднього зберігання теплоізоляційного матеріалу, в силу того, що компоненти доставляються на об'єкт у герметично закритих металевих бочках, в десятки разів менших за обємом, ніж готові термоізоляційні матеріали. Тобто, процес виробництва ППУ відбувається безпосередньо на об'єкті. Висновки робіть Самі.

Виконані роботи (мапа)