Зберегти зібраний урожай в цілості - ось завдання, що стоїть перед сховищами. Не можна допустити псування, відсирювання, гниття продукції, розміщеної в звичайних спорудах. Щоб овочі мали товарний вигляд, були якісними якомога довше, потрібно створити в приміщеннях оптимальний мікроклімат. А для цього доведеться контролювати температуру і вологість, приводячи їх у норму.


Якісна теплоізоляція сховищ - це основа основ, від її ефективності залежить подальша доля сільськогосподарської продукції, кожного року. Чим кращі умови всередині приміщень, тим довше зберігається продукція, тим вище її якість, і, як наслідок - вища ціна. Щоб мікроклімат всередині сховищ був оптимальним, треба, як мінімум, провести якісну теплоізоляцію сховищ, а в ідеалі, обладнати такі сховщи холодильним обладнанням. 

Якісна теплоізоляція таких споруд - це основа основ, від її ефективності залежить подальша доля продукції, кожного року. Чим кращі умови всередині приміщень, тим довше зберігаються овочі, тим вище їх якість, і, як наслідок, ціна. Щоб атмосфера всередині споруд була оптимальною, необхідно подбати про теплоізоляцію. Напилення ППУ - це сучасна технологія, яку широко використовують, для утеплення овочесховищ, фруктосховищ, зерносховищ ів Україні, і за кордоном. Такий метод стане найкращим виходом із ситуації, якщо ви плануєте будівництво або модернізацію вже існуючих приміщень під сховище: яблук, груш, картоплі, капусти, моркви інших овочів чи фруктів.

Сучасну технологію утеплення чи термомодернізації пінополіуретаном всі широко застосовують як в сільському господарстві, рослинництві чи тваринництві, та і в промисловому і приватному будівництві. Однак цими сферами застосування піни ППУ технологія не обмежується, споруди будь-якого  призначення також можна ізолювати пінополіуретаном, застосовуючи метод напилення чи заливки ППУ.

Затребуваність цього утеплювача обумовлена його унікальними характеристиками:

• Низькою теплопровідністю;

• Прекрасною адгезією до будь-яких матеріалів;

• Низькою паропроникністю та водопоглинанням;

• Безшовністю, що забезпечує герметичність.

• Екологічною безпекою та довговічністю (понад 50 років).

Чому ППУ кращий?

Пінополіуретан кращий за своїми характеристиками універсальний утеплювач, його переваги над вже існуючими технологіями утеплення по коефіцієнту тепловтрат в 3 рази над мінеральної ватою чи пінопластом, за терміном експлуатації в 4 рази, та й позбавлений пінополіуретан всіх недоліків, - його не їдять миші, як пінопласт, він не зсідається та не поглинає вологу як мінвата, для монтажу не потрібно жодних додаткових затрат на доставку, монтаж, додаткові плівки та інши кріпильно-монтажні елементи, готовий теплоізоляційний шар ППУ жорсткий, безшовний та екологічний. Цей полімер має низьку теплопровідність і паропроникність, забезпечує високу адгезію до різних матеріалів. Він міцний, пожежобезпечний і довговічний - термін експлуатації жорсткого ППУ складає більше 50 років, а крім того - пінополіуретан хімічно стійкий, що дозволяє застосувати санітарну обробку такої поверхні без додаткових покриттів. Гарантійний термін теплоізолюючого покриття із ППУ що надає наша компанія, застосувавши сировину відомого виробника компонентів пінополіуретану компанії Purinova (Польща) - 25 років, чому саме 25 років? Тому що саме стільки пройшли успішну перевірку часом перші зразки вироблені цією компанією, так що з часом гарантійний термін наданний нами на роботи з теплоізоляції чи гідроізоляції сховищ буде зростати. Виконавши утеплення якісним сертифікованим пінополіуретаном, ви забудете про проблеми теплоізоляції сховищ на найближчі десятиліття.

За допомогою пінополіуретану можна виконувати не тільки тепло-і гідроізоляцію, але і робити паро-і шумоізоляцію поверхонь на високому рівні. Що треба знати при гідроізоляції та теплоізоляції покрівлі плоского даху ззовні методом напилення жорсткого закрито-пористого ППУ? Одна з основних переваг такого утеплення та гідроізоляції - відсутність швів,  стиків, примикань, можливість ремонту старого бітумного чи рулонного гідроізоляційного покриття без його демонтажу. При напиленні полімеру створюється монолітне покриття, в якому немає пустот і тріщин, а тепер напиливши гідроізоляцію та утеплення жорстким Пінополіуретаном ви отримуєте за одне напилення, надійний гідроізоляційни та теплоізоляційний шар захистивши від протікань та промерзань, плоскі бетонні чи металічні дахи ваших сховищ.

 Пінополіуретан - універсальний ізоляційний полімер, за допомогою ППУ можна проводити різні види робіт, для різного призначення, різних будівель і конструкцій, основне треба правильно розрахувати достатню щільність та товщину пінополіуретану, для цього наші фахівці нададуть Вам безкоштовну консультацію. Утеплення овочесховища чи фруктосховища проводиться в кілька етапів і не займає багато часу, пінополіуретан напилюється на будь-яку поверхню, бетон, метал, цегла, дерево, чи шифер безшовним шаром, ця поверхня може бути будь-якої форми, хвилястою як в шиферу, чи з ребрами як у П-подібних бетонних плит перекриття, або напівкруглою як в арочного ангару, скрізь пінополіуретан герметизує та утеплить, крім всіх цих переваг ППУ:

  • не поглинає вологу
  •  не шкідливий
  • не боїться гризунів
  • гарантія 25 років
  • коефіцієнт лямбда = 0,02Вт/ (м*К)
  • щільність 40-60 кг/м.куб
  • виробник Purinova (Польща) імпортуємо самі без посередників
  • сертифікати ЄС та України.

Теплоізоляція та гідроізоляція ППУ - запорука збереження зерна

В спорудах сільськогосподарського призначення зберігають не тільки різні види овочів і фруктів, але і зерно - стратегічний продукт для нашої країни.  Щоб протягом усього року пшениця, жито, овес, ячмінь та інші зернові перебували у безпеці, потрібно задіяти сучасні зерносховища. У цих приміщеннях створюють оптимальні умови, при яких урожай не псується. Для зерна шкідливе не тільки нагрівання, але і переохолодження, тому утепленню зерносховищ потрібно приділити особливу увагу. Крім того, необхідно слідкувати за показниками вологості в приміщенні, прибрати з нього зайву вологу, через яку зерно може зіпсуватися.
Якщо стати перед вибором втрати вже зібраної сільгосподарської продукцї та перемножити на мінімум 40 років експлуатації утепленого складу
сільськогоспоодарських продуктів то утеплення у перерахунку на один рік буде видаватися зовсім смішною сумою.
Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру в приміщеннях сховища, перешкоджає проникненню вологи всередину, утворенню конденсату на металевих поверхнях. Ізоляція напиленням ППУ за допомогою спеціального обладнання, мало важить, тому не перевантажує несучі конструкції. Крім того, у ППУ є ще одна цінна якість - шар утеплювача складає всього 3-7 см він легкий ненавантажує несучі конструкції, а в теплоізоляційному шарі ППУ не можуть оселитися гризуни чи дрібні шкідники, теплоізоляційний шар ППУ піддається дезінсекції та дератизації, без втрати основних характеристик.

Наша компанія вже давно на ринку, ми самі імпортуємо сировину безпосередньо від виробника компонентів ППУ від компанії Пурінова з Польщі, тому виключили посередника з продажу сировини, ми гарантуємо якість виконаних робіт, наші бригади пройшли стажування в Польщі, обладнані всім необхідним обладнанням. У нас все обладнання професійне високого тиску відомої компанії GRACO (USA) що працює від 220V або 380V, ми можемо працювати і автономно від вланосго генератора 36 кВт, що надається БЕЗКОШТОВНО. Ще у нас - Краще співвідношення ціна-якість, досвід 12 років, сертифікати і письмова гарантія 25 років.