Покрівля - це верхній елемент даху (покриття), що охороняє будинок від всіх видів атмосферних впливів: холоду, вологи, опадів, прямих сонячних променів. Сучасна покрівля - це складна конструкція, що складається з багатьох компонентів: пароізоляційної плівки, утеплювача, вітрозахисту, покрівельного покриття і багатьох інших в залежності від конструкції та призначення даху. Правильна конструкція покрівлі забезпечує: і надійну гідроізоляцію, і надійний захист від тепловтрат, і береже конструкції даху від утворення конденсату.


Залежно від ухилу скатів дахи бувають скатні (скат більше 10%) і плоскі (від 2 до 10%). В індивідуальному житловому будівництві, як правило, використовуються скатні і пологі дахи та експлуатовані тераси, що надають мешканцям додатковий простір та корисну площу, але разом з тим і приносять не мало клопотів, як не через постійні протікання, так через недостатню теплоізоляцію і як наслідок конденсат у кутах стелі приміщення яке знаходиться безпосередньо під терасою. 

Наша компанія проводить роботи з гідроізоляції та утеплення плоских дахів та терас сучасними безшовними полімерними матеріалами, завдяки яким, плоскі покрівлі чи тераси отримують «друге життя», і їх термін експлуатації подовжується на десятки років.

Перевагою плоских дахів та терас є можливість їх використання для самих різних цілей, саме тому експлуатовані дахи і тераси широко застосовується в промисловому, офісному та житловому будівництві. Класична плоска покрівля, її часто називають м'якою покрівлею, складається з несучої плити, на яку по шару пароізоляції укладений теплоізоляційний матеріал (плити з мінеральної вати), захищений від впливу атмосферних опадів гідроізоляційним килимом різних рулонних матеріалів. Саме старе поняття експлуатований плоский дах чи покрівля припускає, що на такому даху будуть проводитися роботи і знаходитимуться важкі предмети, чи конструкції інженерно-технічного забезпечення будівлі – кондиціонери, вентиляційні шахти чи котельні. Такі покриття економічно не вигідні, через надто малий термін експлуатації, як правило, такі покрівлі служать без проблем не більше 5-7 років, далі починаються незворотні процеси, точка роси, що знаходиться у середині мінвати зволожує її конденсатом, після чого мін вата сплющується, втрачає свою форму та теплоізоляційні властивості, що веде і до руйнації верхнього гідроізолюючого шару. Протікання води всередину приміщення створює незручності і веде до прямих збитків. Термін експлуатації покриттів плоских дахів залежить від умов її експлуатації, якщо це експлуатований дах, а таких переважна кількість, тому що у сучасному будівництві безпосередньо на даху розміщають антени, кондиціонери, електротрансформатори, прилади пожежогасіння, то для обслуговування всіх цих приладів, необхідно ходити по поверхні плоского даху, а для експлуатованих дахів впроваджено найсучасніші економічно вигідні технології, що підійдуть і для решти різновидів даху.

БЕЗШОВНА НАПИЛЮВАНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ДАХУ

Безшовних напилюваних гідроізоляційних матеріалів розроблено і впроваджено досить багато, але основну їх відмінність складає, сам матеріал, термін експлуатації та ціна.

Однак потрібно зазначити, що звичні бітумно-полімерні матеріали мають ряд недоліків і їх якість вже не можна вважати достатньою для сучасного будівництва. Вони порівняно недовговічні, недостатньо технологічні. З плином часу вартість ремонту покрівель з таким покриттям може перевищити вартість їх початкового облаштування. Їм на зміну прийшли напилювані поліуретанові, полімочевинні, епоксидні матеріали. Це обумовлено, перш за все, більшою їх довговічністю при експлуатації і високою продуктивністю при влаштуванні таких покрівель. Досягнення сучасної хімії дозволяють створити матеріали, що володіють стійкістю до ультрафіолетового випромінювання, агресивних середовищ, механічних і кліматичних навантажень, стійкі до старіння, пожежобезпечні. Все це вигідно відрізняє напилювані безшовні покрівлі від бітумних чи рулонних гідроізоляційних матеріалів.

Найкращим найсучаснішим витком покрівельних технологій є нові гідроізоляційні матеріали на основі полімочевини або пінополіуретану, які наносять на поверхню спеціальним обладнанням високого тиску. Полімочевини чи поліуретанові мастики, які при нанесенні на дах проникають в тріщини поверхні, швидко застигають і утворюють міцний безшовний шар, забезпечуючи відмінний захист від вологи, корозії, ультрафіолетового проміння і можуть наноситись на старі рулонні покрівлі без їх демонтажу, що значно скорочує час і вартість робіт по ремонту плоских дахів. Такий вид ізоляції може використовуватися при обробці складних покрівель, що володіють численними вигинами, примиканнями, зливними трубами, виступами чи стиками з інженерним обладнанням, що часто розміщується на сучасному даху. Поліуретанові та полімочевинні матеріали мають тривалий термін експлуатації і стійкі до будь-яких несприятливих впливів навколишнього середовища і механічних навантажень, враховуючи термін експлуатації таких покриттів 10-50 років, економічна вигода, при їх застосуванні, залишають поза конкуренцією будь-які інші матеріали, що використовувалися до цього часу. Матеріали екологічно чисті, не завдають шкоди здоров'ю людини і навколишньому середовищу.
Наша компанія пропонує як ремонт плоского даху, так і виконання покрівельних і гідроізоляційних робіт будь-якої складності для будинків та споруд з плоским скатних типом покрівлі. Наше завдання - полегшити ваше життя. Накопичений досвід дозволяє нам працювати, як з великими комерційними об'єктами, так і з індивідуальними приватними будівлями.

Ми знайдемо оптимальне рішення для поставленої Вами задачі.

._ERbj1g7D { position: relative; } ._9ADbNDlp { padding: 1rem 0; } ._O689JW7n { position: relative; } ._pDNE0kYl { position: relative; } ._pDNE0kYl { margin: 0 -15px; } ._DblQBlAM { position: relative; } ._DblQBlAM { clear: both; } ._DblQBlAM[data-parallax="true"] { position: relative; background: none !important; } ._DblQBlAM__parallax { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; overflow: hidden; pointer-events: none; background-size: cover !important; background-repeat: no-repeat; } ._DblQBlAM { box-sizing: border-box; padding: 15px 0; position: relative; } ._DblQBlAM[data-container] ._DblQBlAM__container { padding-left: 15px; padding-right: 15px; width: auto; margin: auto; box-sizing: border-box; } ._DblQBlAM .pf-parallax__img { position: absolute; object-fit: cover; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; z-index: -1; } @media all { } @media only screen and (max-width: 767px) { } @media only screen and (min-width: 768px) and (max-width: 991px) { } @media only screen and (min-width: 992px) and (max-width: 1199px) { } @media only screen and (min-width: 1200px) { }
window.__pagefly_options__=window.__pagefly_options__||[],window.__pagefly_options__.push({"isBackend":false,"isPreview":false,"key":"helper","css":[],"js":[],"page_id":"324"});