Напевно, багато хто намагався знайти відповідь на питання, чому промерзають стіни, які існують причини появи вологи на стінах, стелі, у кутах. На жаль, промерзання стін є досить поширеною проблемою, яка виникає в основному в тих приміщеннях, де спостерігається підвищена вологість, а також там, де присутня недостатня теплоізоляція стін, або стіни взагалі зроблені з бетону, ще й недостатньої товщини, зовнішні стіни товщиною 25 см, потребують обовязкового негайного утеплення.

А насправді промерзання та конденсація стін в квартирах і приватних будинках може виникати з таких причин:

  • слабка опалювальна система і погана вентиляція приміщення;
  • неякісна герметизація віконних, дверних чи балконних блоків, стиків і примикань їх до стін;
  • через неякісно проведені роботи з облаштування теплоізоляції, які ще виникли під час будівництва будинку.

У результаті неякісної теплоізоляції точка роси зміщується всередину житлових приміщень і випадає конденсат через це в приміщенні накопичується підвищена вологість, на стінах утворюється грибок чи пліснява, які дуже шкідливий для здоров'я людей особливо для дітей чи людей, страждають алергією. Крім цього, грибок здатний зіпсувати будь-який ремонт у приміщенні, навіть самий новий, а чорні плями на стінах свідчать про необхідність термомодернізації та ремонту.

Під час проектування ремонтних робіт обовязково треба підібрати технологію та матеріали для утеплення, їх товщину та щільність, модернізувати системи отоплення та приточно-витяжної вентиляції, у кращому випадку можна застосувати систему рекуперації. Перед тим як прийняти рішення з кожного важливого питання проконсультуйтесь зі спеціалістами
Але найголовніше, для того, щоб усунути промерзання зовнішніх стін, промерзання міжпанельних швів (стиків), треба виконати зовнішнє утеплення стін. Для цього необхідно знати товщину конструкцій стіни, і матеріал з якої її збудовано і вже потім, після консультацій зі спеціалістами провести утеплення.

Якщо ви не знаєте, як самостійно усунути промерзання стін в будинку, який матеріал для цього використовувати, вам слід звернутися в компанію, яка займається цим давно і на високому професійному рівні. Фахівці нашої компанії мають великий досвід роботи та високий рівень кваліфікації, обов'язково розкажуть, як можна позбутися вогкості на внутрішніх поверхнях кімнати, як провести утеплення цегляної стіни будинку і т.д.