Комфортним і здоровим житло буде тільки тоді, коли в ньому буде підтримуватися певна вологість і температура. Якщо використовувати теплоізоляційні матеріали, то можна уникнути утворення термічних тріщин і появи плям вогкості, конденсації вологи, зростання грибків і плісняви ​​у місцях містків холоду. Дірки в броні теплоізоляції або містки холоду виникають там, де між собою стикуються будівельні матеріали, що мають різну теплопровідність. Це відбувається саме в тих місцях, де в ізольованих площах входять неізольовані деталі, або ж там, де структурно розташовані зони і, природно, термічно слабкішим.

 

Місток холоду являє собою частини будівельних елементів, обмежені за обсягом, через які безпосередньо відбувається підвищена тепловіддача. mist holodu3Як приклад можна навести з'єднання зовнішньої стіни з площиною даху, підвальні цоколі, дверні та віконні перемички, несучі перекриття, виступи, залізобетонні плити, опори підвищеної жорсткості, кільцевий якір. Крім цього, містки холоду можуть виникати і тоді, коли виконується утеплення металоконструкцій, бетону в цегляній або блокової кладці, а також утеплення стін фундаменту. При цьому поява містків холоду в першу чергу була обумовлена використовуваними матеріалами і особливостями конструкції.
   Справа в тому, що в будівництві іноді підвищена тепловіддача безпосередньо через містки холоду може призвести до негативного результату:
На бічній поверхні будівельних елементів, температура може бути нижче, в результаті чого може накопичитися волога, та що призведе до появи грибків, а також утворитися конденсат.

Чому збільшується споживання енергії, призначеної для опалення будівлі?

Як позбутися від містків холоду без заміни утеплювача? Ефективним засобом для ізоляції містків холоду є пінополіуретан. Накладати даний матеріал необхідно з двох сторін, ззаду або спереду, однак якщо товщина теплоізоляційного шару буде більше 50 мм, подібна ізоляція буде максимально ефективна. У такому випадку тепловий потік буде йти в одному напрямку, і вплив містка холоду перестане бути відчутним.mist holodu
Якщо ви не знаєте, як можна ефективно позбутися містків холоду, звертайтеся в нашу компанію. Чернівці і Чернівецька область вже давно користується нашими послугами. Ми швидко і ефективно усунемо містки холоду з використанням пінополіуретану, і значно скоротимо тепловтрати.

Ізоляція містків холоду

Містки холоду або, інакше кажучи, «дірки» в «броні» теплоізоляції, виникають там, де стикуються один з одним будівельні матеріали з різною теплопровідністю, там, де неізольовані деталі входять в ізольовані площі, або там, де стінові зони розташовані структурно і, отже, термічно слабкішим. Слід брати до уваги необхідність ізоляції теплових містків не тільки через втрати тепла. Пониження температур внутрішніх поверхонь через наявність холодних стиків негативно впливає на комфорт усередині приміщення і може призвести до наступних проблем: конденсація, вологість, зростання грибків, утворення тріщин і т.д. Тому відповідний дизайн та ізоляція теплових містків дає наступні значні переваги: запобігає ряду структурних проблем, таких як: поверхнева конденсація, естетичні аспекти, утворення тріщин, дозволяє уникнути зростання грибків, зменшує втрати тепла - економить енергію (втрати тепла можна зменшити на 10%), підвищує комфорт.