У жодному варіанті досягти потрібного рівня теплоізоляції, для нашого суворого клімату не було найменших перспектив, - більшість з вищеперелічених матеріалів, застарілі володіють недостатніми текплоізоляційними властивостями або вже відслужили свій термін експлуатації, і потребують негайної заміни. Якщо ви хочете назавжди вирішити проблему тепловтрат на стелі, перекритті, похилому скатному даху, треба провести професійне утеплення якісними матеріалами, з попередньо проведеними тепло-технічними розрахунками, а не як раніше: - "...так кум казав, що 15 см вати, то вже дуже добре утеплення")) Правильно розрахувавши і провівши утеплення, ви зможете реально зменшити витрати на опалення. Виконувати роботи по теплоізоляції повинні спеціалісти, - якісним матеріалом, зі спеціальним обладнанням та сучасною технологією.

З чого ж почати термомодернізацію?

Одне з найбільш проблемних місць в будинку саме дах, покрівля, перекриття, - через яку втрачається до 40% втрат тепла усього будинку. Тому в першу чергу потрібно виконати утеплення конструкцій, які найбільше пропускають тепло. А вже потім, за наявності бажання і можливостей приступити до робіт з ізоляції стін, підлоги, фундаменту і інших частин будівлі. Перед початком робіт порадьтеся з фахівцями, уважно вислухайте їх рекомендації по вибору матеріалу, яким можна виконати утеплення даху і всього будинку, для якісного утеплення потрібно:

  • утеплювач з найнижчим коефіцієнтом тепловтрат; екологічно чистий утеплювач з сертифікатом, бажано європейським;
  • довговічний теплоізоляційний матеріал, що прослужить 30-50 років, щоб не повертатися кожні 5-10 років до того самого питання ще раз;
  • утеплювач, що як кажуть, - "дихає", тобто є паропроникним, що збереже конструкції вашої оселі від накопичення конденсату в "точці роси" всередині самого утеплювача;
  • професійну бригаду, що не просто виконає роботи, але і надасть гарантію на роки.

Який же кращий матеріал для теплоізоляції скатного похилого даху чи перекриття будинку?

Кращий утеплювач для для всіх горизонтальних конструкцій приватного будинку - жорсткий чи еластичний пінополіуретан. Такий утеплювач має низьку теплопровідність, тобто тмайже не пропускає ваше тепло, паропроникність та вологопоглинання, що збільшує термін експлуатації, напилюється на всі види матеріалів та прилипає до них не потребуючи додаткових затрат на, - клей, плівку, дюбеля чи сітки. Він міцний, безпечний і довговічний, а крім того - екологічний. Термін експлуатації теплоізолюючого покриття із ППУ перевищує 50 років. Виконавши утеплення покрівлі, ви забудете про проблеми на десятиліття.

За допомогою пінополіуретану ви отримуєте не тільки теплоізоляцію, але одночасно і шумоізоляцію поверхні даху чи перекриття, а ще відмінну герметичність, що дозволить, утримати ваше тепло навіть у вітряну погоду. Таких видатних характеристик не має жоден інший відомий теплоізоляційний матеріал. Одна з основних переваг такого утеплення - відсутність швів, що дуже пригодиться для утеплення та герметизації, складних дахів, чи нерівних конструкцій мансарди. При напиленні полімеру створюється монолітне безшовне покриття, в якому немає щілин, стиків, пустот чи тріщин, сама піна не продувається і надійно захищає мешканців від шуму, вітру, холоду чи спеки.

Технологія утеплення напиленням піни ППУ дозволяє проводити різні види утеплення, ви можете виконати як внутрішнє утеплення схилів даху горищного приміщення з середини, так і зовнішнє утеплення покрівлі в будівлі, коли всередині вже мешкають люди, зроблені ремонти, висять дорогі люстри і меблі. Прицьому, якість пінополіуретану і отриманий ефект в обох випадках будуть одинаково чудовими.

Перший випадок підходить, для теплоізоляції скатного похїилого даху, ще на стадії будівництва чи облаштування житлових кімнат на горищі чи мансарді, і не вимагає якоїсб спеціальної підготовки, піна ППУ напилюється на плівку між кроквами, як правило,товщиною 10 см щільність еластичного ППУ 15 кг/м.куб, це замінює 25 см мінеральної вати чи  пінопласту, і забезпечить відмінну теплоізоляцію в межах температур від +45 до -25 С.

Другий випадок складніше, якщо ви вже живете у мансарді, а роаніше зробленої теплоізоляції недостатньо, то щоб провести роботи з термомодернізації таких приміщень, без виносу меблів та масштабного ремонту, можна акуратно розібрати покрівлю похилого скатного даху, якщо це металочерепиця, то бажано, попередньо пронумерувати листи, щоб без проблем прикрутити їх на своє місце. Такі роботи обовязково треба проводити у сонячну погоду влітку, щоб уникнути затікання води всередину приміщень. Після зняття металочерепиці та демонтажу старого зіпсутого утеплення, наші спеціалісти за один робочий день, напилюють пінополіуретан між кроквами ззовні, і на наступний день бригада покрівельників, монтує все у зворотньому порядку.

Так як теплоізоляція наноситься тоншим шаром, її вага буде менше. У результаті навантаження на дах і його несучі балки буде не дуже великою, що важливо при товщині 10 см ППУ 15 один метр квадратний важить всього 1,5 кг. У сучасних умовах дорогих енергоносіїв застосування новітніх технологій і матеріалів для утеплення, швидше виправдана необхідність, для підвищення комфорту та вдала інвестиція що веде до здорожчання вашого будинку, утеплені будинки на ринку нерухомості цінуються.. Фахівці визнають, що утеплення напиленням скатної покрівлі пінополіуретаном - це оптимальний варіант для приватного будинку.

Пінополіуретанова технологія допоможе вам виконати і інші види робіт з утеплення. Таким же способом проводиться ізоляція перекриття між балками, або утплення стелі зсередини знизу вверх. Крім того, метод напилення ППУ можна застосовувати для теплоізоляції конька і інших елементів, що складають частину несучої конструкції покрівлі. Ця технологія дозволяє створити безшовне покриття, не потребує використання додаткових елементів кріплення. Завдяки чому ви уникнете утворення містків холоду і зможете уникнути пов'язаних з цим проблем.
Покриття, виконане методом безшовної теплоізоляції шляхом напилення ППУ, допоможе вирішити відразу багато проблем. Це і зменшення втрат тепла через покрівлю, усунення конденсату на металевих поверхнях, зменшення рівня шуму в приміщенні. А ще ППУ допоможе посилити конструкцію крокв і всієї конструкції даху.

Пінополіуретан є кращим універсальним утеплювачем, який використовують по всьому світу, він здатний замінити інші застарілі технології утеплення. Його можна використовувати не тільки для теплоізоляції стелі, даху, фундаменту та стін будинку, але і як спеціальне утеплення для холодильних чи морозильних камер, виробничих та складських приміщень, овочесховищ та зерносховищ, металічних та бетонних ангарів, - скрізь пінополіуретан надійно справляється з завданнями.

Звертайтесь: матеріали якісні, обладнання професійне, бригади досвідчені, гарантія письмова а консультації БЕЗКОШТОВНІ.