Звукоізоляція - зниження рівня шуму, що проникає в приміщення ззовні. Кількісна міра звукоізоляції огороджувальних конструкцій виражається в децибелах. Ступінь необхідності звукоізоляції огороджувальних конструкцій залежить від характеристик використовуваних в будівництві звукоізоляційних матеріалів і дотримання всіх технологічних норм, по їх монтажу.  Звукоізоляційні матеріали - матеріали, здатні відображати шуми, перешкоджаючи подальшому поширенню звуку, або здатні поглинати звукові коливання і вібрації. Індекс звукоізоляції Rw - це інтегральна характеристика, що застосовується для діапазону частот 100-3000 Гц і розроблена для шумів побутового типу (розмовна мова, радіо, телевізор). Будь-який будівельний матеріал оцінюється за своїми здібностями до звукоізоляції і має свої індекс звукоізоляції (Rw). Оптимальним є показники 52 - 60 Дб.
 

Звукоізоляція

  1. Звукопоглинаюча перешкода або спеціальний пристрій, що забезпечує звуконепроникність приміщень.
  2. Система заходів, що забезпечують зниження шуму.

Шумоізоляція - теж, що і звукоізоляція (різниця в психологічному сприйнятті: то що для вас звук - для сусіда шум, і на оборот: те що для вас шум - для сусіда звук). Загальновідомо, що матеріали, що володіють хорошою теплоізоляцією, є хорошими Звукоізоляторами . Пінополіуретанові панелі добре зарекомендували себе в звукоізоляції огороджувальних конструкцій.

Наша компанія здійснює звукоізоляцію будь-яких приміщень: офісів, барів, ресторанів, студій, квартир і т.д. методом напилення ППУ. Основна перевага такого способу звукоізоляції у відсутності щілин, зниженні вібрації несучих елементів огороджувальних конструкцій. Особливо добре різницю, можна помітити на металевій покрівлі з ППУ і без пінополіуретанової теплоізоляції. (Під час дощу шум від металевої покрівлі без ізоляції приголомшує, в той час як ту ж покрівлю з ППУ ізоляцією практично не чути).

Звукоізоляція методом напилення ППУ крім основних має й інші важливі переваги:

  • звукоізоляція є одночасно кращою теплоізоляцією
  • немає необхідності в кріпильних елементах
  • стислі терміни проведення робіт
  • будь-які дизайнерські рішення не проблема (складні форми не збільшують вартості робіт).
  • високі захистні характеристики, при дуже малій вазі (як наслідок економія на несучих і опорних елементах конструкцій).

Звукоізоляція

Ефективна звукоізоляція ППУ - не примха, а необхідність!
Нормативних документів, що регламентують рівень шуму в повсякденному житті, існує багато. Ми ж будемо керуватися сучасними будівельними нормами, а саме ДСТУ Б В.2.6-86:2009, згідно з яким визначаються чіткі критерії значення індексу ізоляції повітряного і ударного шумів. Тому і до вибору матеріалу для звукоізоляції вашого будинку, офісу або цеху потрібно підходити відповідально.

Вплив шуму на людину

 Адже не секрет, що людина - це така істота, яка звикає до чого, в тому числі і до постійного впливу підвищеного рівня шуму, яке вона сама часом не помічає. Але в подальшому такий вплив негативно позначається на його здоров'ї.

Так, рівень постійного допустимого шуму в квартирі або будинку не повинен перевищувати 40 дБА в денний час, а рівень допустимого максимального шуму (як тимчасове явище) - не більше 55 дБА. Згідно ж з дослідженнями, проведеними в звичайній сучасній багатоповерхівці, середній показник постійного рівня шуму в денний час склав 50,3 дБА при закритому вікні і 55,9 дБА при відкритому вікні, що перевищує нормативне значення для постійного допустимого шуму приблизно в 1, 3 рази.

Вибір матеріалу для шумоізоляції

Скажімо прямо, що при будівництві будинків ні в минулі часи, ні тим більше в наш час питання шумоізоляції особливої ​​уваги не приділяється. Тому турбота про рівень вашого комфорту і здоров'я лягає безпосередньо на вас і на тих виконавців, які розрахують і виконають для вас цей вид робіт.

Компанія "Медіа-Пласт Україна" відповідально і професійно підходить як до вибору самого матеріалу, так і до виконання робіт по звукоізоляції на вашому об'єкті, тому віддає перевагу безшовному пінополіуретану, що наноситься методом напилення. І, як показує багаторічна практика, для цього є ряд вагомих причин.

Пінополіуретан в якості звукоізоляції - випробування звукоізоляції

Звукоізоляцію будинку, квартири, офісу або цеху необхідно виконувати комплексно. Адже на загальний комфорт приміщення впливає як повітряний рівень шуму, що проходить через огороджувальні конструкції (покрівля, стіни), так і ударний, що передається через перекриття і підлоги. Але звукоізоляційні роботи, як правило, виділяють в окремий пункт кошторису, що тягне за собою додаткові витрати.

 Наша компанія пропонує вам виконати теплоізоляційні і звукоізоляційні роботи ОДНОЧАСНО, застосувавши один універсальний матеріал - пінополіуретан, що значно скоротить ваші фінансові витрати на ізоляції стін, покрівлі та перекриття.

Справа в тому, що володіючи чудовими теплоізоляційними властивостями, зразок ППУ, що пройшов тестування в лабораторії НДІ будівельних конструкцій, показав результати по шумопоглинанню в 21 дБ, що є хорошим показником для звукоізоляційного матеріалу. І це при тому, що щільність зразка була досить високою 40 кг / м3. Пінополіуретан ж щільністю 28 - 30 кг / м3 збільшить цей показник приблизно в 1,5 рази.

Особливості технології виконання шумоізоляції з ППУ

 Крім того, ППУ ізоляція наноситься на поверхню підлоги або перекриття методом напилення, а значить, безшовно і монолітно з можливістю перекрниття швів, стиків, що відповідає ДСТУ, згідно з яким стяжка і нанесене на неї підлогове покриття повинні бути "плаваючими", тобто не стикатися зі стінами. Пінополіуретан ж в даному випадку, який використовується в якості теплоізоляції перекриття, створює свого роду басейн для заливною стяжки, і тим самим додатково перешкоджає поширенню ударного шуму на стіни.

 На стіни, фасад та покрівлю (мансарду) будівлі напилюваний пінополіуретан може бути нанесений в якості звукоізоляції як зсередини, так і зовні, а звукоізоляцію внутрішніх перегородок можна зробити пінополіуретаном, використовуючи метод заливки.

Незаперечні переваги пінополіуретану ППУ в якості звукоізоляції

 І, звичайно ж, головними перевагами ППУ перед іншими ізоляційними матеріалами є його екологічна чистота і довговічність. Численні дослідження і санітарні сертифікати підтверджують даний факт, а Державна служба СЕС навіть рекомендує його як ізоляційний матеріал в харчовій промисловості, в кожному побутовому холодильнику чи морозильнику, бойлері вже довший час без проблем служить пінополіуретан.

Відносно ж довговічності матеріалу, то замовляючи послугу шумоізоляції в нашій компанії ви купуєте ефективну тепло-, гідро- і звукоізоляцію одночасно ЗА ЦІНОЮ ОДНОГО МАТЕРІАЛУ, який прослужить вам більше 50 років без заміни та ремонту.

Настав час приймати рішення!