Протягом останніх 10 років на ринку будівельних гідроізоляційних матеріалів України з'явилося безліч нових технологій і матеріалів, що відповідають стандартам якості, безпеки, функціональності, довговічності матеріалів, що скорочують час виробництва робіт.
Нові технологічні гідроізоляційні матеріали поступово впроваджуються проектними організаціями для гідроізоляції конструкцій будівель і споруд, внутрішніх приміщень, інженерних систем, комунікацій. Великою проблемою в секторі гідроізоляції поверхонь конструкцій є ефективна і довговічна гідроізоляція. Приміром гідроізоляція для фундаменту або покрівлі, гідроізоляція ставка резервуара для питної води актуальна на всіх етапах будівництва.
Особливо важливий пошук потрібних гідроізоляційних матеріалів і технологій, що задовольняють одночасно багатьом вимогам, що гарантують максимальний захист від проникнення вологи з мінімальними витратами і високою якістю виключає помилки; людський фактор, проведення робіт, процес експлуатації в складному українському кліматі, що задовольняють вимоги безпеки навколишнього середовища, людини.

На жаль, велика частина гідроізоляційних матеріалів і технологій, які застосовуються в будівництві, не відповідають на 100% вище перерахованим вимогам, при цьому домінує класичний метод застосування рулонних гідроізоляційних матеріалів.
Переважання рулонних матеріалів на ринку викликане їх уявною споконвічно низькою вартістю, хоча останнім часом кращим варіантом є рідка гума при її ціні + енерговитрати + швидкість нанесення покриття і головне великий термін служби без ремонту. РІДКА ГУМА (liquid rubber) - є прямим конкурентом рулонних гідроізоляційних матеріалів. Рулонний гідроізоляційний матеріал вимагає частого ремонту і відновлення вже після третього року служби. Крім того, поточний ремонт і обслуговування часто залежить від людського фактору, практика доводить численні помилки, допущені при виконанні гідроізоляційних робіт, вже після першого року служби.
На ринку представлено безліч альтернатив рулонним гідроізоляційним матеріалами, наприклад, епоксидні, акрилові або поліуретанові гідроізоляційні матеріали, техніка нанесення яких, гарантує більш довге життя покриття.
Рідка гума (liquid rubber) - це гума на бітумній основі і полімеру. Створена для широкого застосування на будівельних майданчиках від фундаменту до покрівлі, при будівництві мостів, дамб, сховищ, захисних покриттів, гідроізоляція ставків і т.д.
РІДКА ГУМА наноситься холодним методом, за допомогою безповітряного розпилення, що робить можливим нанесення гуми практично на будь-яку поверхню будь-якого ступеня складності та матеріалу.

Система liquid rubber рідка гума формує покриття безшовної гумової мембрани, що володіє хорошою адгезією до бетону, металу і інших численних поверхонь, за винятком ПВХ і подібних матеріалів. Як ніякий інший гідроізоляційний матеріал рідка гума має високий ступінь розтягування і 95% стиснення, абсолютно герметичний, паро-газонепроникний, стійкий до впливу корозії і агресивних речовин, крім нафтопродуктів. РІДКА ГУМА захищає поверхню від дії ультрафіолетових променів, кислотних дощів, біологічних розкладань.
Рідка гума liquid rubber являє собою водну емульсію на основі бітуму і полімеру, без додавання хімічних розчинників і летких органічних речовин, абсолютно нетоксична, безпечна для навколишнього середовища і персоналу що виконує роботи по нанесенню даного гідроізоляційного покриття.
РІДКА ГУМА  - це екологічно чиста гідроізоляція для басейнів, ставків, резервуарів і сховищ зберігання питної води.
Висока екологічна чистота гідроізоляційного матеріалу надає можливість наносити продукт liquid rubber Рідка гума як на зовнішні поверхні, так і в закритих приміщеннях підвал, ванна кімната і т.п., без будь-яких негативних наслідків для здоров'я людини.
Спеціальне обладнання нанесення Рідка гума дозволяє проводити обробку до 1000 м2 за одну зміну, значно мінімізуючи енерговитрати (необхідно 2 максимум 3 людини), а також зводять нанівець ризики, пов'язані з людським фактором і якісне захисне гідроізоляційне покриття важкодоступних поверхонь - кути, примикання і т.д.
Система Рідка Гума (liquid rubber) ефективно застосовується для обробки підстав з бетону, каменю, дерева, металу і комбінованих матеріалів.
РІДКА ГУМА ідеально підходять для захисту фундаментів, де нанесене гідроізоляційне покриття утворює водонепроникну мембрану. Також продукти liquid rubber РІДКА ГУМА - гідроізоляція для покрівлі та ремонту відновлення старих покрівель, будь-якого типу; жорстких, м'яких та у випадках коли застосування традиційних методів ремонту видається неможливим.
Рідка Гума - ідеальна гідроізоляція для ставка, басейнів, колодязів та інших гідроспоруд; завдяки своїм антикорозійним властивостям використовується в якості захисту від дії хімічних і органічних речовин металевих контейнерів, цистерн, трубопроводів, рідка гума широко використовується в кораблебудуванні обробка днища судна від обростань рослинністю і живими організмами та інших металоконструкцій.
Гідроізоляція водойм рідка гума  - це висока якість покриття, без зайвих вигинів, складок, безшовний гумовий килим з рівномірним шаром гідроізоляції нанесений на армуючий шар з геотекстилю високої міцності, що характеризує велику зносостійкість і збільшення терміну служби покриття з рідкої гуми більше 25 років.
Гарантований термін служби покриття Рідка Гума - 25 років.