З чого почати утеплення будинку?
Ні для кого не секрет, що ера над дешевих енергоносіїв закінчилася, і як вирішити питання власної енергобезпеки, що напряму впливає на бюджет кожної сім’ї підприємства району області країни, вирішують люди які повинні відповідально прийняти рішення, щодо енергоефективності отоплювальних приладів, вибору носіїв енергії, забезпечення зберження теплової енергії конструкціями будинків чи споруд. Більшість ринулася переходити на альтернативні більш дешеві зразки палива, що теж звісно правильно, але проблема збереження теплової енергії, більшою мірою залежить від здатності будівельних конструкцій берегти, не випускати все дорожче тепло.



За часів дармового газу, субсидій, компенсацій, будівельники не звертали жодної уваги на такий компонент будівництва як теплоізоляція стін, стелі, даху, підлоги чи фундаменту будинків, тому більшість хто експлуатує або проживає в подібних спорудах не з розповідей знають що таке:
- холод всередині приміщення зимою;
- нестерпна спека в середині приміщення влітку, що навіть потужний кондиціонер не справляється з нею;
- протяги;
- конденсат, що спричиняє грибки, плісняву і руйнування стін, стелі чи підлоги.
Результат:
Величезні рахунки за ГАЗ та ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ.
Прямі збитки: від хвороб людей, що перебувають у таких приміщеннях і до руйнування оздоблення приміщень, меблів з наступними затратами на ремонт, чи купівлю інших.
У всіх випадках причиною є НЕДОСТАТНЯ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ.
ТАК З ЧОГО РОЗПОЧАТИ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ?
Щоб правильно в комплексі вирішити питання утеплення будинку потрібно зважено проаналізувати інформацію щодо: коефіцієнту теплопровідності всіх конструкцій утеплюваної споруди, їх товщину, якість матеріалів з яких вони збудовані та багато інших чинників, тобто зробити теплотехнічний розрахунок. Якщо  утеплити стіни, а не утеплити стелю чи дах, більшість грошей на проведення теплоізоляції буде витрачено марно, і навпаки, якщо зробити 11 1теплоізоляцію всіх конструкцій, але з неякісних матеріалів, або неналежної товщини, утеплення буде недосконалим, завдяки чому точка роси буди знаходитися не в середині утеплювача, а на стику утеплювача з поверхнею, що може знову ж таки спричинити відслоювання утеплювача, промерзання, випад конденсату на поверхні конструкцій будинку. Тому за порадами щодо тепло-технічного розрахунку краще звернутися до фахівців, що допоможуть правильно підібрати товщину утеплювача, та зробити якісне утеплення з першого разу, не витрачаючи лишніх коштів на експерименти.
 ПАМЯТАЙТЕ: ПРАВИЛЬНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ – ЦЕ ВДАЛА ІНВЕСТИЦІЯ ЩО ОКУПОВУЄТЬСЯ ЗА 3-5 років. Вона є чи не найважливішим етапом будівництва разом з фундаментом, стінами і дахом, тому що здатна зробити будинок, приміщення насправді комфортним, безпечним та економним для проживання.
У переважній більшості збудованих будинків чи споруд за часів «дешевих теплоносіїв» присутні однотипові недоліки:
1. Не утеплена і не гідроізольована підлога.
2. Не достатня товщина зовнішніх стін (менше 40 см).
3. Зовсім нічим не утеплений дах.
4. Повністю відсутня теплоізоляція несучих перекриттів.
Якщо порівняти величину тепловтрат будинку то:
- підлога втрачає 20-25% грошей затрачених на отоплення будинку;
- стіни – 15-20%;
- стеля або дах 35-40%;
Чому така різниця?
Все дуже просто, тепло за своїми фізичними властивостями піднімається вгору, а там перепоною для нього є тільки бетонні перекриття!!!, що взагалі не витримують жодної критики за своїми теплоізоляційними властивостями, у кращому випадку бувають деревянно-глиняні перекриття 15-20 см, звісно вони краще чим бетон, але за своїми теплоізоляційними властивостями малоефективні, і потребують теплоізоляції.
ТОМУ ПЕРШУ УВАГУ СЛІД ЗВЕРНУТИ НА ГОРИЗОНТАЛЬНЕ УТЕПЛЕННЯ!
Слідуючою за тепловтратами є підлога, у багатоповерховому та котеджному будівництві, мало звертається уваги на гідроізоляцію та теплоізоляцію фундаменту будинку, який заливають одразу ж на гравійну подушку, у кращому випадку на один шар гідроізоляційної рулонної мембрани, що теж малоефектино, звідси і сирі підвали, і сирі стіни по яких волога піднімається аж до отоплюваних приміщень, (в ноги холодно, комфорту немає) і в яких і відбувається втрата дорогоцінного тепла.
Крім того, не гідроізольований, і не утеплений фундамент внаслідок спучування грунтів руйнується і міцність та довговічність споруди опиняється під великим питанням.
ВИСНОВОК: ТАМ ДЕ Є ВОЛОГА, ТЕПЛА ВТРАЧАЄТЬСЯ В ДВА РАЗИ БІЛЬШЕ.
А ЯКІ ОСОБЛИВОСТІ УТЕПЛЕННЯ СТІН?
Стіни потрібно починати утепляти тільки після встановлення вікон з двокамерними склопакетами та дверей з реальним утеплювачем всередині, оскільки недостатня теплоізоляція їх загрожує конденсатом, сирістю, дискомфортом, що може tochka holoda3зруйнувати самі вікна чи двері. Двері і вікна повинні бути обладнані мікровентиляційними системами для забезпечення вентиляції приміщень, а краще будинок обладнувати приточно-витяжними системами вентиляції.
Утеплення стіни потрібно проектувати так, щоб точка роси обов’язково знаходилася всередині утеплювача, і обов’язково шар утеплювача на стіні перев`язувався з шаром утеплення підлоги або фундаменту, та шаром утеплення перекриття або даху, що дасть можливість уникнути втрат тепла на стиках різних утеплювальних шарів. Особливу увагу треба звернути на утеплення відкосів вікон та дверей, оскільки на відкосах товщина стіни по прямій до зовнішніх погодніх умов менша, і точка роси знаходиться ближче до охоплюваного приміщення, через що по контуру вікна випадає конденсат.

ЩО РЕКОМЕНДУЄМО МИ??
Наше підприємство вже досить давно на професійному рівні замається утепленням та гідроізоляцією житлових будинків та споруд технічного, промислового, торгового, складського та сільськогосподарського призначення.
МИ БУДЕМО РАДІ НАДАТИ ВАМ БУДЬ-ЯКУ КОНСУЛЬТАЦІЮ БЕЗКОШТОВНО!
Але існують типові рішення, для типових проблем ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЇ ЧИ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ.
ГІДРОІЗОЛЬОВАНИЙ УТЕПЛЕНИЙ ФУНДАМЕНТ.
При будь-якому будівництві багатоповерховому чи котеджному, каркасному чи модульному, основою основ є фундамент. Як правило його будують з бетону, але з чого б не будувався фундамент, щоб захистити його від руйнівного впливу вологи, що зявляється після кожного дощу та спучування грунтів, внаслідок промерзання, необхідно фундамент ГІДРОІЗОЛЮВАТИ ТА УТЕПЛЮВАТИ, інакше це загрожує, і холодними сирими підвалами та холодними підлогами, і навіть руйнуванням з часом фундаменту будинку чи споруди. cotlovan
Ідеальним варіантом для гідроізоляції та утеплення фундаменту є підготовка, теплоізоляційного та гідроізоляційного шару 2 в 1, для УТЕПЛЕННЯ ТА ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ за один прохід ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ, дна котловану майбутнього будинку, на який згодом і заливається фундамент.
фото
Після завершення робіт з облаштування гравійно-піщаної подушки, розстилається геотекстиль і на нього наноситься безшовний шар пінополіуретану не нижче 40 щільності, полімочевини чи іншого безшовного гідроізолюючого матеріалу, на якому і заливається бетонний фундамент. При будівництві підземних, цокольних поверхів, потім треба так само обробити утеплювачем пінополіуретаном і вертикальні стіни, так щоб забезпечити стик шару утеплювача ППУ під фундаментом з шаром ППУ стін цокольного поверху. В майбутньому засипається цокольний поверх грунтом, і цим самим забезпечується функціональність сухого, теплого і міцного цокольного поверху на 50-100 років.
УТЕПЛЕННЯ СТІН НА СТАДІЇ БУДІВНИЦТВА
361583Стіна є не менш важливим елементом захисту будинку чи споруди від холоду та спеки, вологості, вітру та шуму, тому питання утеплення гідроізоляції чи шумоізоляції треба ставити ще на стадіях проектування будівництва. Але, як правило, сучасні реалії показують, що будівельники, прагнуть зменшити терміни будівництва, зменшити й його собівартість, велику увагу приділяють зміцненню, оздобленню або архітектурним надлишкам (купола, башні, баляси ітд), а от комфортність перебування та проживання у цих приміщеннях, до цих пір випробовують на власній шкурі перші мешканці, і тоді всі недоліки таких будівель стають явними:
- сирі, холодні підвали;
- холодні з протягами мансарди;
- бетонні перекриття верхніх поверхів, що в принципі не здатні зберегти тепло зимою, і захистити літом від спеки;
- і звичайно, зовнішні стіни, або з цегли і зовсім не утеплені, або з бетону але утеплення проведено, не якісними утеплювальними матеріалами, або навіть горючими і шкідливими утеплювачами, які в даний час не рідкість.
Звичайно, переробляти вже зроблене завжди складніше і дорожче, тому перед тим як будувати, розробіть проекти не тільки будівництва та оздоблення, але й змоделюйте експлуатацію з гідроізольованими та утепленими конструкціями вашої будови і БЕЗ НИХ.
Утеплення стін повинно бути розраховане спеціалістами, які проводять спеціальні тепло-технічні розрахунки, саме для стін вашої оселі, де враховують багато чинників, включаючи, матеріал з якого збудовано споруду, його товщину, коефіцієнт теплопровідності, кліматичну зону де знаходиться споруда, середньорічну температуру, та звичайно, побажання, майбутніх мешканців. Після всіх тепло-технічних розрахунків підбирається утеплювач, його – щільність, товщина шару, метод нанесення ітд.
Оптимальним, універсальним утеплювальним матеріалом, як для житлових будинків, так і для споруд комерційного, лікувального-оздоровчого призначення, торгових, промислових, складських чи сільськогосподарських об’єктів є ПІНОПОЛІУРЕТАН.
Пінополіуретан вигідний утеплювач, оскільки можна підібрати і товщину шару від 30мм до бажаної товщини, і щільність від 10 до 80 кг/м.куб., і країну виробника (Україна, Польща, Китай, Німеччина).
Пінополіуретан наноситься безшовним шаром на будь-які поверхні (цегла, бетон, дерево, скло, залізо).
Пінополіуретан напиляється на поверхні будь-якої форми чи конфігурації, точно повторюючи їх обриси і утеплюючи всі без вийнятку щілини, стики, примикання, виключаючи, протяги, протікання, чи промерзання.
Пінополіуретан, в залежності від стадії будівництва та побажать забудовника, може наноситися зсередини чи на зовнішні стіни, він є безпечним навіть для застосування в холодильниках де зберігають харчові продукти, не горючим, не потребує лишніх затрат на монтажні чи кріпильні системи,так як його адгезія (здатність прилипання) до любої поверхні, вертикальної чи навіть стелі, дозволяє суттєво економити та зменшити час на утеплення. Наприклад, за один робочий день бригада з 2-3 чоловік може утеплити 250-500 м.кв.penopoliuretan zaluvka
Пінополіуретан може бути як напилювальний, так і заливний для утеплення підпідлогових, міжповерхових чи міжстінових полостей, пустот.
Самим оптимальним з огляду на співвідношення ціни-якості і простоти вирішення теплоізоляції будь-якого будівництва, - є мурування стін з утеплювачем всередині, який заливається через кожні 1,5 метри в стіни муровані «термосом». Така теплоізоляція проектується, звичано, на стадії проектування будинку. Утеплення таким способом дозволяє, зекономити час та гроші, а ще, - шар утеплювача, що всередині стіни буде напряму стикатися з вікнами чи дверима, що позбавить недоліків, які виникають при утепленні ззовні чи зсередини приміщення, відкоси віконні чи дверні.

УТЕПЛЕННЯ МАНСАРДНОГО ПОВЕРХУ
Мансарди зовсім недавно увійшли в моду в Україні, самий задум використовувати приміщення горища для розширення житлової площі не новий, але дуже ефективний, - при невеликих затратах, тільки трохи змінивши конфігурацію даху і горища, ми отримуємо повноцінний поверх, де можна обладнати приміщення будь-якого цільового призначення. dah sklad
Мансардні приміщення проектуються, як в будинках котеджного типу, комерційно-виробничого призначення, так і в багатоповерхівках. Завдяки проектуванню мансардного поверху, архітектори вирішують зразу декілька питань, це і використання горища, збільшення корисної площі та завдяки складному даху покращення зовнішнього вигляду будівлі. Але в мансардного даху є і недоліки, основними ж недоліками мансардних поверхів через близькість даху є: шум, холод, спека, можливість протікання.
ЯК ІЗ ЦИМ БОРОТИСЯ?
З отриманням проблем теплоізоляції мансарди, будівельники як їх тільки не вирішували, і мін вата і ековата з гідро та паробар'єрами в кілька шарів, і пінопласт листовий, але повністю вирішити проблему не вдавалося. У ековати та мінвати обмежений термін експлуатації 5-10 років, та й не є вона повністю безпечною, через застосування при її виробництві фенольних смол.Пінопласт крім того що він горючий, і його полюбляють гризуни, ще не так просто монтується особливо на стиках та дахах складної форми, так щоб ліквідувати повністю точки продування чи промерзання. Тому при затраті досить великої кількості грошей на ці матеріали, та часу на їх монтаж, питання утеплення та шумоізоляції вирішити повністю не вдається. З винайденням нового сучасного утеплювального матеріалу ПІНОПОЛІУРЕТАНУ з`явилася можливість вирішити всі проблеми з утепленням мансардного поверху І УТЕПЛЕННЯ, ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ, ШУМОІЗОЛЯЦІЇ за один підхід.
Тому що пінополіуретан:
- Безшовний - утеплює безшовним шаром всі щілини,стики даху зі стінами, фронтонами, по коньку, навколо мансардних вікон, виключаючи повністю точки промерзання та продування.
- Відмінна адгезія (прилипання) до будь-яких будівельних матеріалів (бетон, цегла, дерево, залізо, скло).
- Зовсім не поглинає вологу, що збільшує термін експлуатації до 50 років.
- Не цікавий для гризунів, комах, грибків.
- В три рази кращий коефіцієнт теплопровідності 0,019 Вт/(м•K).
- Придатний для утеплення мансардного даху будь-якої форми, навіть сфери чи купола.
- Не шкідливий, після затвердіння повністю нейтральний.
- Не горючий.
- Наноситься за короткий час, дах 200м.кв утепляється за один робочий день.
Тепер, після утеплення та шумоізоляції пінополіуретаном мансардний дах буде комфортним місцем перебування і в тріскучі морози, і шалену літню спеку, нічні зливи не будуть будити мешканців цього мансардного поверху, та й затрати на отоплення чи кондиціонування мансарди не будуть «душити бюджет» її власників.
У сучасних українських реаліях теплоізоляція будинків чи споруд, напряму зв’язана з  витратами на обслуговування, отоплення чи охолодження приміщень, і витрати ці потійно зростають, через зростання цін на ГАЗ, електроенергію, і навіть дрова. З настанням холодів важливо не тільки, чим отоплювати газом чи дровами, але й наскільки бережуть тепло конструкції вашої оселі, щоб не втрачати ВСЕ ДОРОЖЧЕ ТЕПЛО, позбутися сирості,конденсату - ТРЕБА УТЕПЛЯТИ!
Кращий сучасний утеплювач – це ПІНОПОЛІУРЕТАН , він збереже комфорт і ваші гроші, інвестиція в теплоізоляцію окупиться за 3 роки та безкоштовно буде працювати на ваш комфорт, ще понад 50 років.

«Збережіть комфорт і влітку і зимою економте з ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ»
www.ppu.cv.ua

 

._ERbj1g7D { position: relative; } ._9ADbNDlp { padding: 1rem 0; } ._O689JW7n { position: relative; } ._pDNE0kYl { position: relative; } ._pDNE0kYl { margin: 0 -15px; } ._DblQBlAM { position: relative; } ._DblQBlAM { clear: both; } ._DblQBlAM[data-parallax="true"] { position: relative; background: none !important; } ._DblQBlAM__parallax { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; overflow: hidden; pointer-events: none; background-size: cover !important; background-repeat: no-repeat; } ._DblQBlAM { box-sizing: border-box; padding: 15px 0; position: relative; } ._DblQBlAM[data-container] ._DblQBlAM__container { padding-left: 15px; padding-right: 15px; width: auto; margin: auto; box-sizing: border-box; } ._DblQBlAM .pf-parallax__img { position: absolute; object-fit: cover; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; z-index: -1; } @media all { } @media only screen and (max-width: 767px) { } @media only screen and (min-width: 768px) and (max-width: 991px) { } @media only screen and (min-width: 992px) and (max-width: 1199px) { } @media only screen and (min-width: 1200px) { }
window.__pagefly_options__=window.__pagefly_options__||[],window.__pagefly_options__.push({"isBackend":false,"isPreview":false,"key":"helper","css":[],"js":[],"page_id":"197"});