Гідроізоляційне покриття рідкою гумою, наноситься на оброблювану поверхню методом холодного розпилення. Після затвердіння , що відбувається практично миттєво, утворює високоякісне антикорозійне гідроізоляційне мембранне покриття, яке набуває унікальні фізичні властивості, що зберігаються без змін протягом більш, ніж 25 років в жорстких кліматичних умовах.
Гідроізоляційне мембранне покриття рідкою гумою це:

  •  Стійкість до ультрафіолету
  • Відмінна адгезія до більшості будівельних матеріалів
  • Безшовне покриття
  • Нетоксична безшовна гідроізоляція
  • Швидкість нанесення (1000 м2 за зміну)
  • Негорючий матеріал (пожежний сертифікат Г1і РП1)
  • Величезний список застосувань (ремонт покрівлі, гідроізоляція, шумоізоляція, антикорозійна обробка, кораблебудування і т.д.)
  • Термін служби більше 25 років.

Застосування напилюваного мембранного покриття з рідкої гуми універсальне і затребуване там, де є потреба у газонепроникній мембрані, гідроізоляційного і антикорозійного захисту, що відрізняється ефективністю, легкістю, швидкістю, екологічністю і надійністю. Завдяки унікальним фізичним властивостям мембранного покриття, досягається економія, як на етапі виконання робіт, так і в процесі експлуатації.
Рідка гума - монолітний гідро, паро, звуко-ізоляційний матеріал, який не має запаху, не є вогненебезпечним чи токсичним. Товщина шару всього в 2 мм гідроізоляційної мембрани по водонепроникності відповідає рубероїдній покрівлі з 4-х шарів. У рідкому вигляді, матеріал являє собою  двокомпонентну систему. Компоненти А і Б закачуються установкою, по шлангах подаються до розпилення пістолетом, змішуючись на виході, моментально тверднуть і відразу утворюють на поверхні, що захищається товстостінну, еластичну, водонепроникну плівку - антикорозійне захисне покриття. Рідка гума відповідає сучасному рівню вимог з техніки безпеки і охорони навколишнього середовища, що прирівнюються до гідроізоляційних і покрівельних матеріалів. Рідка гума складається з двох стабільних, нетоксичних, що не мають запаху, негорючих рідких компонентів, що не представляють небезпеки при зберіганні і транспортуванні, до і після застосування.
Рідка гума - двокомпонентний гідроізоляційний і покрівельний матеріал на основі водної модифікованої бітумно-полімерної емульсії. Продукт поставляється в рідкому вигляді і в процесі розпилення, при нанесенні на поверхню, набуває властивості товстошарового, еластичного, безшовного захисного покриття - миттєво.