Переваги застосування полімочевинних покриттів, або «невже все так цікаво?»
Почнемо розгляд властивостей покриття Полімочевини з питання гідроізоляції, що є важливою складовою в будівництві різного роду споруд і об'єктів. Для чого потрібна гідроізоляція? Для уникнення корозій та руйнування конструкцій, запобігання появи небажаної вологи там, де бути її не повинно, і це питання вирішується використанням різних спеціальних матеріалів з гідро-і парозахисними, антикорозійними властивостями. Покриття на основі полімочевини, якраз володіє всіма такими властивостями в комплексі, вже на цьому етапі застосування полімочевини простежується економічно вигідна складова процесу - необхідний ефект досягається за допомогою застосування одного матеріалу, а не багатошарового комплексу різних матеріалів і компонентів, зі своїми недоліками, а це: і ціна, і час, і додаткові затрати на монтаж.
На практиці ПОЛІМОЧЕВИНА- це і гідроізоляція, і антикорозійне покриття, і захист покрівель, фундаментів будівель, підлоги, завдяки принципу нанесення покриттів, її нескладно застосовувати навіть у важкодоступних місцях, або місцях зі складним конструкційним рельєфом. Правильне і економічно обґрунтоване рішення, якщо Полімочевинне покриття буде застосовано для захисту гідротехнічних споруд, бетонних та металічних конструкцій різного призначення, для захисту мостів або опорних конструкцій від постійного впливу природних факторів, а полімочевина є ще й біологічно нейтральною і абсолютно нешкідливою. Тому використання полімочевини в якості захисного матеріалу для басейнів і навіть ємностей з питною водою не змусить згодом шкодувати про прийняте рішення, відмінний захисний матеріал в умовах впливу хімічних компонентів, з успіхом застосовується і для облицювання гребель, інших масштабних споруд, різного виду резервуарів, для гідроізоляції підземних споруд полімочевина застосовувалася не одного разу, і щоразу вельми успішно, полімоченвина використовується не тільки в гірничодобувній, хімічній, переробній, нафтодобувній промисловості в якості захисного покриття для обладнання, але і для створення ємностей для зберігання токсичних матеріалів, тому що полімочевина в реакцію з такими матеріалами не вступає.
Полімочевинні покриття володіють цілим рядом переваг, які нескладно перелічити:
- миттєва швидкість монтажу покриття;
- екологічна безпечність;
- монолітність покриття, безшовність, не вимагає додаткових елементів кріплення;
- відмінні електроізоляційні властивості;
- не вбирає вологу;
- не підтримує горіння;
- зносостійкість і абразивостійкість покриття, стійкість до ударних навантажень;
- не виділяє токсичних компонентів;
- не схильне впливу мікроорганізмів і цвілі;
- при використанні є можливість вибору кольору покриття;
- покриття готове до експлуатації практично відразу після нанесення;
- дає можливість вибору необхідної товщини покриття за один етап нанесення;
- тривалий термін безпечної експлуатації - 30 років і більше;
- не є їжею для гризунів, не руйнується грибками, не гниє.
Удавана висока вартість полімочевинного покриття окупається вже на етапі монтажу - за рахунок скорочення часу нанесення, а тривалий термін безпечної експлуатації ПОЛІМОЧЕВИНИ навіть при відсутності регулярного обслуговування залишає далеко позаду варіант використання інших, традиційних багатошарових покриттів.
Полімочевина - то еластомер, виведений з реакції продуктів ізоціанату. Вельми міцне і довговічне покриття, яке може бути нанесено практично на будь-яку основу. Зовні полімочевина схожа на щось середнє між пластмасою і гумою. Полімочевина має високу хімічну стійкість до нафтопродуктів, неконцентрованих кислот і лугів, дуже високі показники абразивної стійкості. Наноситься полімочевина методом напилення. Поліурія або полімочевина це еластомірне покриття з високими техніко-експлуатаційними властивостями, що йде на зміну традиційним покриттям. Наносити цей матеріал легше і швидше, він більш економічний і розрахований на довший термін експлуатації. Прекрасна адгезія до будь-яких поверхонь і матеріалів: бетон, метал, геотекстиль, дерево, асфальт, поліуретан, епоксидна смола і т.д.
Почнемо розгляд властивостей покриття Полімочевини з питання гідроізоляції, що є важливою складовою в будівництві різного роду споруд і об'єктів. Для чого потрібна гідроізоляція? Для уникнення корозій та руйнування конструкцій, запобігання появи небажаної вологи там, де бути її не повинно, і це питання вирішується використанням різних спеціальних матеріалів з гідро- і парозахисними, антикорозійними властивостями. Покриття на основі полімочевини, якраз володіє всіма такими властивостями в комплексі, вже на цьому етапі застосування полімочевини простежується економічно вигідна складова процесу - необхідний ефект досягається за допомогою застосування одного матеріалу, а не багатошарового комплексу різних матеріалів і компонентів, зі своїми недоліками, а це: і ціна, і час, і додаткові затрати на монтаж.
Полімочевина - основні переваги
- Швидке затвердіння, всього15 секунд (повна експлуатація вже через годину);
- Застосування при значно підвищеній вологості і негативних температурах (до -30°С)
- Відмінна адгезія з багатьма матеріалами застосовуваними у будівництві (виняток становить тефлон і фторопласт);