Утеплення пінополіуретаном ППУ з гарантією - Працюємо по всій Україні

Ефективна звукоізоляція ППУ - не примха, а необхідність!

Нормативних документів, що регламентують рівень шуму у повсякденному житті існує багато. Ми ж будемо керуватися безпосередньо будівельними нормами, а саме ТУ ГОСТ 17375:2003 "Захист від шуму", згідно з яким визначаються чіткі критерії значення індексу ізоляції повітряного і ударного шумів. Тому й до вибору матеріалу для звукоізоляції вашого будинку, офісу або цеху потрібно підходити відповідально.

Вплив шуму на людину.

 Адже не секрет, що людина - це така істота, яка звикає до багато чого, в тому числі і до постійного впливу підвищеного рівня шуму, що вона сама часом не помічає. Але в подальшому такий вплив негативно позначається на її здоров'ї. Так, рівень постійного допустимого шуму в квартирі або будинку не повинен перевищувати 40 дБА в денний час, а рівень допустимого максимального шуму (як тимчасове явище) - не більше 55 дБА. Згідно з дослідженням, проведеним в звичайній сучасній багатоповерхівці, середній показник постійного рівня шуму в денний час склав 50,3 дБА при закритому вікні і 55,9 дБА при відкритому вікні, що перевищує нормативне значення для постійно допустимого шуму приблизно в 1,3 рази.

Вибір матеріалу для шумоізоляції

Скажімо прямо, що при будівництві будинків, ні у минулі часи, ні тим більше в наш час, питання шумоізоляції особливої уваги не приділяється. Тому турбота про рівень вашого комфорту і здоров'я,  лягає безпосередньо на вас і на тих виконавців, які розрахують і виконають для вас даний вид робіт. Наша компанія  відповідально і професійно підходить до вибору самого матеріалу, так і до виконання робіт по звукоізоляції на вашому об'єкті, тому віддає перевагу безшовному пінополіуретану, що наноситься методом напилення. І, як показує багаторічна практика, для цього є ряд вагомих причин.

Пінополіуретан в якості звукоізоляції .

Звукоізоляцію будинку, квартири, офісу або цеху необхідно виконувати комплексно. Адже на загальний комфорт приміщення впливає як повітряний рівень шуму, що проходить через огороджувальні конструкції (покрівля, стіни), так і ударний, що передається через перекриття і підлоги. Але звукоізоляційні роботи, як правило, виділяють в окремий пункт кошторису, що тягне за собою додаткові витрати. Наша компанія  пропонує вам виконати теплоізоляційні і звукоізоляційні роботи ОДНОЧАСНО, застосувавши один універсальний матеріал - пінополіуретан, що значно скоротить ваші фінансові витрати на ізоляцію стін, покрівлі і перекриттів. Справа у тому, що володіючи чудовими теплоізоляційними якостями, зразок ППУ, що пройшов тестування в лабораторії НДІ будівельних конструкцій, показав результати по шумопоглинанню в 21 дБ, що є хорошим показником для звукоізоляційного матеріалу. І це при тому, що щільність зразка була досить високою 40 кг/м3. Пінополіуретан ж щільністю 10-15 кг/м3 збільшить цей показник приблизно в 2,5 рази.

 

Особливості технології виконання шумоізоляції з ППУ

 Крім того, ППУ ізоляція наноситься на поверхню підлоги або перекриття методом напилення, а значить, легко і монолітно з можливістю напливу на стіни, що відповідає ГОСТ, згідно з яким стяжка і нанесене на неї підлогове покриття повинні бути "плаваючими", тобто не стикатися зі стінами. Пінополіуретан ж в даному випадку, використовуваний в якості теплоізоляції перекриття, створює свого роду басейн для багатошарової підлоги і тим самим додатково перешкоджає поширенню ударного шуму на стіни. На стіни, фасад та покрівлю (мансарду) будівлі напилюваний пінополіуретан може бути нанесено в якості звукоізоляції як зсередини, так і зовні, а звукоізоляцію внутрішніх перегородок можна зробити пінополіуретаном, використовуючи метод заливки.

Незаперечні переваги пінополіуретану

І, звичайно ж, головними перевагами ППУ перед іншими ізоляційними матеріалами є його екологічна чистота і довговічність. Численні дослідження і санітарні сертифікати підтверджують даний факт, а Державна служба СЕС навіть рекомендує його в якості ізоляційного матеріалу в харчовій промисловості. Що ж до довговічності матеріалу, то замовляючи послугу шумоізоляції в нашій компанії ви купуєте ефективну тепло-, гідро - і звукоізоляцію одночасно ЗА ЦІНОЮ ОДНОГО МАТЕРІАЛУ, який прослужить вам від 30 до 50 років і більше без заміни та ремонту.

 

Захист від шуму та вібрацій

Звукоізоляція.  Типові помилки

Акустичні принципи часто не зовсім правильно трактуються, і як наслідок, некоректно застосовуються на практиці. Багато чого з того, що слід було б віднести до знань та досвіду в цій галузі, насправді часто виявляється некомпетентністю. Традиційний підхід більшості будівельників до вирішення проблем звукоізоляції і корекції акустики приміщень заснований на практиці і досвіді, які часто обмежують або навіть зменшують сумарний акустичний ефект. Успішні акустичні проекти, як правило, позбавлені помилок і псевдонаукових висновків та їх зміст спрямований на забезпечення того, щоб вкладені гроші і зусилля принесли користь і передбачувані результати.

Нижче подані деякі найбільш поширені акустичні міфи, з якими ми постійно стикаємося під час спілкування з нашими клієнтами.

Міф № 1: Звукоізоляція і звукопоглинання це одне і те ж.

Факти: Звукопоглинання - зниження енергії відбитої звукової хвилі при взаємодії з перешкодою, наприклад, стіною перегородкою, підлогою, стелею. Здійснюється шляхом розсіювання енергії, її переходу в тепло, збудження вібрацій. Звукопоглинання оцінюють з допомогою безрозмірного коефіцієнта звукопоглинання αw в діапазоні частот 125-4000 Гц. Цей коефіцієнт може приймати значення від 0 до 1 (чим ближче до 1, тим відповідно вище звукопоглинання). Звукоізоляція - зниження рівня звукового тиску при проходженні хвилі крізь перешкоду. Ефективність огороджувальної конструкції оцінюють індексом ізоляції повітряного шуму Rw (усередненим в діапазоні найбільш характерних для житла частот - від 100 до 3000 Гц), а перекриттів - індексом приведеного ударного шуму під перекриттям Lnw. Чим більше Rw і менше Lnw, тим краще звукоізоляція. Обидві величини вимірюються в дБ (децибел).

Порада: Для збільшення рівня звукоізоляції рекомендується спільне використання спеціальних звукопоглинальних матеріалів, збільшення масивності огороджувальних конструкцій і їх акустична розв'язка в місцях примикань. Обробка приміщення одними лише звукопоглинаючими матеріалами є малоефективним і призводить до незначного збільшення рівня звукоізоляції між приміщеннями.

 

Міф № 2: Чим більше значення індексу ізоляції повітряного шуму Rw, тим вище звукоізоляція огорожі

 Факти: Індекс звукоізоляції повітряного шуму Rw це інтегральна характеристика, яка застосовується тільки для діапазону частот 100-3000 Гц і розрахована на оцінку шумів побутового походження (розмовна мова, радіо, телевізор). Чим більше значення Rw, тим вище ізоляція для звуків саме цього типу.

У процесі розробки методики розрахунку індексу Rw не була врахована поява в сучасних житлових будинках домашніх кінотеатрів і галасливого інженерного обладнання (вентилятори, кондиціонери, насоси тощо). Можлива ситуація, коли легка каркасна перегородка з ГКЛ має індекс Rw вище, ніж у цегляної стіни аналогічної товщини. У цьому випадку каркасна перегородка значно краще ізолює звуки голосу, працюючого телевізора, дзвінок телефону або будильника, але звук сабвуфера домашнього кінотеатру цегляна стіна знизить більш ефективно.

Порада: Перед зведенням перегородок в приміщенні проаналізуйте частотні характеристики існуючих або потенційних джерел шуму. При виборі варіантів конструкцій перегородок рекомендуємо порівнювати їх звукоізоляцію в третинно-октавних смугах частот, а не індекси Rw. Для звукоізоляції низькочастотних джерел шуму (домашній кінотеатр, механічне обладнання) рекомендується застосовувати огороджувальні конструкції з щільних масивних матеріалів.

 

Міф № 3: Гучне інженерне устаткування може бути розташоване в будь-якій частині будівлі, тому що його завжди можна звукоізолювати спеціальними матеріалами

 Факти: Правильне розташування шумного інженерного обладнання є завданням першочергової важливості при розробці архітектурно-планувального рішення будівлі та заходів щодо створення акустично комфортного середовища. Звукоізолюючі конструкції і віброізоляційні матеріали можуть мати дуже високу вартість. Незважаючи на це, застосування неякісних звукоізоляційних матеріалів не завжди може знизити акустичний вплив інженерного обладнання до нормативних значень у всьому звуковому діапазоні частот.

Порада: Гучне інженерне обладнання необхідно розташовувати на відстані від приміщень. Багато віброізоляційних матеріалів і технології мають обмеження по ефективності в залежності від поєднання масогабаритних характеристик обладнання та будівельних конструкцій. Багато типів інженерного обладнання володіють яскраво вираженими низькочастотними характеристиками, які досить важко ізолювати. Тому якщо немає можливості розмістити шумні прилади подалі, необхідне застосування найкращих звукоізоляторів, наприклад, відкрито-комірчастого пінополіуретану, що володіє хорошими звукопоглинаючими властивостями, за досить прийнятними цінами.

Міф № 4: Вікна з двокамерним склопакетом (3 скла) мають більш високі звукоізоляційні характеристики в порівнянні з вікнами з однокамерним склопакетом (2 скла)

Факти: Через акустичний зв'язок між склом і виникнення резонансних явищ в тонких повітряних прошарках (зазвичай вони складають 8-10 мм) двокамерні склопакети, як правило, не забезпечують значною звукоізоляцією від зовнішнього шуму порівняно з однокамерними склопакетами аналогічної ширини і сумарною товщиною скла. При однаковій товщині склопакетів і сумарнії товщині скла у них однокамерний склопакет завжди буде володіти більш високим значенням індексу ізоляції повітряного шуму Rw в порівнянні з двокамерним.

Порада: Для збільшення звукоізоляції вікна рекомендується застосовувати склопакети максимально можливої товщини (не менше 36 мм), що складаються з двох масивних шиб, бажано різної товщини (наприклад, 6 і 8 мм) і максимально широкої дистанційної планки. Якщо застосовується все ж склопакет двокамерний, то рекомендується застосовувати і скло різної товщини і повітряні проміжки різної ширини. Профільна система повинна забезпечувати трьохконтурне ущільнення по периметру стулки вікна. В реальних умовах якість притвору впливає на звукоізоляцію вікна навіть більше, ніж формула склопакета. Необхідно врахувати, що звукоізоляція це частотно-залежна характеристика. Іноді склопакет з великим значенням індексу Rw може бути менш ефективним у порівнянні з склопакетом з меншим значенням індексу Rw в деяких частотних діапазонах.

Міф № 5: Застосування в каркасних перегородках матів з мінеральної вати достатньо для забезпечення високої звукоізоляції між приміщеннями

Факти: Мінеральна вата не є звукоізолюючим матеріалом, вона може бути лише одним з елементів звукоізоляційної конструкції. Наприклад, спеціальні звукопоглинальні плити з акустичної мінеральної вати можуть збільшити звукоізоляцію гіпсокартонних перегородок, в залежності від їх конструкції, на величину 5-8 дБ. З іншого боку, облицювання одношарової каркасної перегородки другим шаром гіпсокартону може збільшити її звукоізоляцію на 5-6 дБ. Тим не менше, необхідно пам'ятати, що застосування звукоізоляційних конструкціях довільних утеплювачів призводить до набагато меншого меншого ефекту або зовсім не впливає на звукоізоляцію ніякого ефекту.

Порада: Для збільшення звукоізоляції огороджувальних конструкцій рекомендується застосовувати, відкрито-комірчатий пінополіуретан або спеціальні плити з акустичної мінеральної вати через їх високі показники звукопоглинання. Але акустичну мінеральну вату необхідно застосовувати у поєднанні зі звукоізоляційними методами, такими як застосування масивних огороджувальних конструкцій, використання спеціальних звукоізолюючих кріплень і т. п., пінополіуретан же наноситься безшовно на будь-яку поверхню, комбіновано, можливо у декілька шарів.

Міф № 6: Звукоізоляцію між двома приміщеннями завжди можна збільшити зведенням перегородки з високим значенням індексу звукоізоляції

Факти: Звук поширюється з одного приміщення в інше, не тільки через перегородку, але і через всі прилеглі будівельні конструкціі та інженерні комунікації (перегородки, стеля, підлога, вікна, двері, повітроводи, трубопроводи водопостачання, опалення і каналізації). Це явище має назву непрямої передачі звуку. Всі будівельні елементи потребують заходів щодо звукоізоляції. Наприклад, якщо побудувати перегородку з індексом звукоізоляції Rw=60 дБ, а потім замонтувати в ній двері без порогу, то сумарна звукоізоляція практично визначатиметься звукоізоляцією дверей та становитиме не більше Rw=20-25 дб. Теж саме відбудеться, якщо з'єднати обидва ізольованих приміщення загальним вентиляційним каналом, прокладеним через звукоізоляційну перегородку.

Порада: При зведенні будівельних конструкцій необхідно забезпечувати баланс між їх звукоізоляційними властивостями таким чином, щоб кожен з каналів поширення звуку мав приблизно однаковий вплив на сумарну звукоізоляцію. Особливу увагу слід приділити системі вентиляції, вікнам та дверям.

Міф № 7: Багатошарові каркасні перегородки мають більш високі звукоізоляційні характеристики в порівнянні зі звичайними, 2-шаровими

Факти: Інтуїтивно здається, що чим більше чергується шарів гіпсокартону та звукоізолятора, тим вище звукоізоляція огороджувальних конструкцій. Насправді звукоізоляція каркасних перегородок залежить не тільки від маси облицювання і від товщини повітряного проміжку між ними. Різні конструкції перегородок на основі каркасу з дерев'яного брусу 50х100 мм зображені на рис.1 і розташовані в порядку зростання звукоізолюючої здатності. В якості вихідної конструкції звукоізоляційної перегородки, змонтованої на двох незалежних каркасах.

Якщо у вихідній перегородці з подвійним облицюванням ГКЛ перерозподілити шари гіпсокартону, зробивши їх пошарово, ми розділимо існуючий повітряний проміжок на декілька більш тонких сегментів. Зменшення повітряних проміжків призводить до зростання резонансної частоти конструкції, що істотно знижує звукоізоляцію, особливо на низьких частотах. При однаковій кількості листів ГКЛ найбільшу звукоізоляцію має перегородка з одним повітряним проміжком. Таким чином, застосування правильного технічного рішення при конструюванні звукоізоляційних перегородок і оптимальне поєднання звукопоглинальних і загальнобудівельних матеріалів має набагато більший вплив на кінцевий звукоізоляційний результат, ніж простий вибір спеціальних акустичних матеріалів.

 Порада: Для збільшення звукоізоляції каркасних перегородок рекомендується застосовувати конструкції на незалежних каркасах, подвійні або навіть потрійні облицювання листами, заповнювати внутрішній простір каркасів спеціальним звукопоглинаючим матеріалом, застосовувати пружні прокладки між направляючими профілями і будівельними конструкціями, ретельно герметизувати стики.

Міф № 8: Пінопласт є ефективним звукоізолюючим і звукопоглинальним матеріалом

Факт А: Пінопласт випускається в листах різної товщини і об'ємної щільності. Різні виробники по-різному називають свою продукцію, але суть від цього не змінюється – це пінополістирол. Це теплоізолюючий матеріал, але до звукоізоляції повітряного шуму він не має ніякого відношення. Єдина конструкція, в якій застосування пінопласт може позитивно вплинути на зниження шуму, це його укладання під стяжку в конструкції плаваючої підлоги. Та й то це стосується тільки зниження ударного шуму. При цьому, ефективність шару пінопласту товщиною 40-50 мм під стяжкою не перевищує ефективності більшості прокладкових звукоізоляційних матеріалів товщиною 3-5 мм. Переважна кількість будівельників рекомендує для збільшення звукоізоляції наклеювати листи пінопласту на стіни або стелі і потім штукатурити. Насправді, така «звукоізоляційна конструкція» не збільшить, а в більшості випадків навіть зменшить(!!!) звукоізоляцію стін. Справа в тому, що облицювання масивної стіни або перекриття шаром гіпсокартону або штукатурки з використанням акустично жорсткого матеріалу, яким є пінополістирол, призводить до погіршення звукоізоляції такої двошарової конструкції. Це пов'язано з резонансними явищами в області середніх частот. Наприклад, якщо таке облицювання змонтувати з двох сторін важкої стіни (рис. 3), то зниження звукоізоляції може бути катастрофічним! В даному випадку виходить проста коливальна система (рис.2) "маса m1-пружина-маса m2-пружина-маса m1", де: маса m1 – шар штукатурки, маса m2 – бетонна стіна, пружина - шар пінопласту.

Рис.2

 

Рис.3

Рис.4

Рис. 2 ÷ 4 Погіршення ізоляції повітряного шуму стіною при монтажі додаткового облицювання (штукатурка) на пружному шарі (пінопласт).

 а – без додаткового облицювання (R w=53 дБ);

б – з додатковим облицюванням (R w=42 дБ).

Як і будь-яка коливальна система, дана конструкція має резонансну частоту Fo. В залежності від товщини пінопласту і штукатурки, резонансна частота даної конструкції буде перебувати в діапазоні частот 200÷500 Гц, тобто потрапить у середину діапазону. Поблизу резонансної частоти і буде спостерігатися провал звукоізоляції (рис.4), який може досягати величини 10-15 дБ! Необхідно відзначити, що до такого плачевного результату може призвести застосування в подібній конструкції замість пінопласту таких матеріалів, як пінополіетилен, пінополіпропілен, листової пробки і м'якого ДВП, а замість штукатурки гіпсокартонних плит на клею, листів фанери, ДСП, ОСБ.

Факт Б: Для того, щоб матеріал добре поглинав звукову енергію необхідно, щоб він був пористим або волокнистим, паропроникним. Пінополістирол це паронепроникний матеріал із закритою комірчастою структурою (з бульбашками повітря всередині). Шар пінопласту, змонтованого на жорсткій поверхні стіни або перекриття, має зникаюче з малим коефіцієнтом звукопоглинання.

Порада: При влаштуванні додаткових звукоізоляційних облицювань як демпфуючого шару рекомендується застосовувати акустично м'які звукопоглинальні матеріали, наприклад, ППУ  відкрито-пористий або спеціальні матеріали на основі тонкого базальтового волокна.

Міф № 9: Звукоізолювати приміщення від повітряного шуму можна, наклеївши або закріпивши на поверхні стін і стелі тонкі, але "ефективні" звукоізолюючі матеріали

Факти: Основним чинником, що викриває цей міф, є наявність самої проблеми звукоізоляції. Якби в природі існували такі тонкі звукоізолюючі матеріали, то проблема захисту від шуму вирішувалася б ще на стадії проектування будівель і споруд і зводилася б лише до вибору зовнішнього вигляду і ціни подібних матеріалів.

Вище говорилося про те, що для ізоляції повітряного шуму необхідно застосування звукоізолюючих конструкцій типу "маса-пружність-маса", у яких між звуковідбивальними шарами розташовувався б шар акустично м'якого матеріалу, досить товстого що має високі значення коефіцієнта звукопоглинання. Виконати всі ці вимоги в межах загальної товщини конструкції 10-20 мм неможливо. Мінімальна товщина звукоізоляційної конструкції, ефект від якої був би очевидним і відчутним, становить приблизно 40-50 мм.

 Іноді "фахівці" наводять приклад технології шумоізоляції кузовів автомобілів тонкими матеріали. В цьому випадку працює зовсім інший механізм шумоізоляції - вібродемпфуючий, ефективний тільки для тонких пластин (у випадку з автомобілем – металевих). Вібродемпфуючий матеріал повинен бути вязкоэластичным, володіти високими внутрішніми втратами і мати товщину більше, ніж у ізоляційної пластини. Адже насправді, хоча автомобільна шумоізоляція має товщину всього 5-10 мм, це в 5-10 разів товстіше самого металу, з якого зроблений кузов автомобіля. Якщо в якості ізолюючої пластини уявити міжквартирну стіну, то стає очевидним, що "автомобільним" методом вібродемпферування, звукоізолювати масивну і товсту цегляну стіну не вдасться.

Порада: Виконання ізоляційних робіт у будь-якому випадку вимагає певних втрат корисної площі і висоти приміщення. Рекомендується ще на етапі проектування звернутися до фахівця з акустики, щоб звести до мінімуму ці втрати і вибрати найдешевший і найбільш ефективний варіант звукоізоляції вашого приміщення.

На даний момент оптимальним вирішенням з кращим співвідношенням якість-ціна є: Сучасний утеплювач еластичний пінополіуретан, завдяки своїм характеристикам і відкритокомірчастій структурі є найбільш ефективним звукоізоляційним матеріалом на сьогоднішній день. Наноситься ППУ на будь-яку поверхню: дерев'яну, металеву, цегляну і ін. Вона також може бути нерівною і нецілісною. Твердне Пінополіуретан відразу після проведення робіт, створюючи рівний і безшовний захисний шумоізоляційний шар. Наша компанія здійснює звукоізоляцію будь-яких приміщень: офісів, барів, ресторанів, студій, квартир і т.д. методом напилення ППУ.

 Самий оптимальний звукоізолюючий та вібропоглинаючий матеріал це еластичний комірчатий Пінополіуретан, який успішно використовують для звукоізоляції студій звукозапису, нічних клубів, дискотек та ресторанів, що знаходяться у безпосередній близькості до жилових приміщень.

Висновок : У практиці будівельної акустики набагато більше помилок, ніж описано вище. Наведені приклади допоможуть Вам уникнути деяких серйозних помилок під час виробництва будівельних або ремонтних робіт у вашій квартирі, будинку, студії звукозапису або домашньому кінотеатрі. Ці приклади служать ілюстрацією того, що не варто беззастережно вірити статтям по ремонту з глянцевих журналів або словами "досвідченого" будівельника – "...А ми завжди так робимо...", які не завжди ґрунтуються на наукових акустичних принципах. Надійною гарантією правильного виконання комплексу звукоізоляційних заходів, що забезпечують максимальний акустичний ефект можуть служити грамотно складені інженером-акустиком рекомендації по звукоізоляції стін, підлоги і стелі.

Звукоізоляція - зниження рівня шуму, що проникає в приміщення ззовні. Кількісна міра звукоізоляції огороджувальних конструкцій виражається в децибелах. Ступінь необхідності звукоізоляції перекриттів залежить від характеристик використовуваних в будівництві матеріалів і дотримання всіх технологічних норм. Звукоізоляційні матеріали - матеріали, здатні відображати шуми, перешкоджаючи подальшому поширенню звуку, або здатні поглинати звукові коливання і вібрації. Індекс звукоізоляції Rw - це інтегральна характеристика, що застосовується для діапазону частот 100-3000 Гц і розроблена для шумів побутового типу (розмовна мова, радіо, телевізор). Будь-який будівельний матеріал оцінюється за своїми здібностями до звукоізоляції і має свої індекси звукоізоляції (Rw). Оптимальним є показники 52 - 60 Дб.

Ефективність та універсальність ППУ

Ефективність

Пінополіуретан - в 3-5 разів кращий за теплоізоляційними характеристиками від своїх найближчих конкурентів мінеральної вати чи листів пінопласту, ППУ 40 товщиною 5-7 см краще утеплить ніж шар товщиною 20-25 см конкурентів.

Універсальність

Пінополіуретан - універсальний ізоляційний матеріал, він однаково ефективно утепляє дах стіни стелю, - звукоізолює мансарду чи каркасний дім, гідроізолює фундамент та герметизує їх. ППУ безшовний, напилюється на конструкції любої форми.

Гарантія

Довговічність пінополіуретану забезпечується відмінними характеристиками - відсутність водопоглинання, біологічна та хімічна стійкість, широкий діапазон температур при яких ППУ не втрачає теплоізоляційних властивостей.

Економте з ППУ по-справжньому

Правильне рішення щодо вибору системи утеплення сприяє економії енергії 50%;
Заміна котла? Заміна виду палива?
- Ефективніше утеплити пінополіуретаном. Навіть міняючи котел чи вид палива, тепловтрати всеодно не зупинити. Тому щоб економити не 15-20 % як при їх заміні, а всі 60% необхідно утеплити ППУ і на десятиліття вперед забезпечити комфорт та незалежність від цін на енергоносії.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Екологічність Пінополіуретану

Пінополіуретан абсолютно екологічний матеріал це підтверджується, не тільки численними гігієнічними сертифікатами, але і фактичним станом речей: Висока хімічна стійкість та високотехнологічне виробництво - визначає дуже високий термін служби матеріалу, а, отже, і екологічність. З пінополіуретану виготовляють матраци, подушки, дивани і крісла, у холодильнику і бойлері теж ППУ, - вулики для бджіл теж з ППУ....

ДЕТАЛЬНІШЕ

Переваги пінополіуретану

Основні властивості Пінополіуретану Перегляньте ВІДЕО на нашому Youtube каналі

{{#68}}{{/68}}

Сертифікати

Переваги співпраці з нами

Відгуки наших клієнтів

Порівняння товщини та доцільності застосування утеплення

Яка товщина потрібна, щОБ Одинаково зберегти тепло

Порівняльна таблиця основних теплоізоляційних матеріалів, на один цикл від заміни до заміни

УтеплювачТемпература експлуатації, градусів СКоефіцієнт теплопередачі Вт/мСЩільність і вага, кг/м.кубВодопоглинання, кг/м.кв за годинуПаропроникність, мг/(м.ч.Па)Термін експлуатації, роківТовщина, мм
Мінеральна вата-40...+3500,04880 *10,535-10250
Пінопласт-40...+850,05635 *0,30,01510-15300
Екструдований ППС-40...+3500,03835 *0,250,01515-25150
Пінополіуретан 40-80...+1500,02240 **0,160,0350-7060
Пінополіуретан 15-80...+1500,02715 **0,40,2525-50100

* Береться до уваги реальна щільність утеплювача, а не та що вказана на упакуванні, - досить часто вітчизняні виробники пінопласту мінеральної вати і екструдованого ППС у цілях економії та зменшення ціни, знижують щільність утеплювачів, що робить розрахунки і самі теплоізоляційні характеристики нікчемними;
** Пінополіуретан постачається з Європи, щільність перевіряється в лабораторіях, тому обман неможливий.
Якщо порівняти товщину, що необхідна для забезпечення однакового рівня теплоізоляції, то найкращі показники у Пінополіуретану щільністю 40 кг/м.куб саме такого утеплювача треба найменшою товщиною.
Якщо порівняти термін експлуатації, - то за час служби пінополіуретану, мінеральну вату треба замінити 4 рази, а пінопласт 3 рази, відповідно вартість заміни кожного разу лягатиме додатковими затратами на замовників такого "горе утеплення", за ту саму роботу на протязі всього експлуатаційного терміну мансарди треба заплатити тричі.

Виконані роботи (мапа)